Клімкін не проти подвійного громадянства, але є умови

Україна має дозволити громадянам інших держав, за певних умов, подвійне громадянство. Але в тому разі, якщо ці люди мають, наприклад, український родовід, готові сприяти зміцненню економіки, вдосконаленню системи освіти, інших сфер життя країни.

Таку думку міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив в Одесі, де спілкувався з молоддю в Impact HAB про можливості підтримки державними структурами важливих транснаціональних проектів та українських інновацій і трендів, просування їх у глобалізованому світі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вважаю, що маємо дозволити подвійне громадянство, але за певних умов. Хіба ми можемо не звертати увагу на те, що є тисячі людей – реальних патріотично налаштованих українців у Канаді, США, Австралії, деяких інших країнах, які хотіли б тут попрацювати. Вони готові приїхати і працювати тут за українську зарплату, але стикаються з труднощами – не можуть працевлаштуватися, скажімо, за канадським чи американським паспортом. А в той же час тисячі представників угорської, румунської та інших меншин в Україні мають два паспорти”, – зазначив Клімкін.

На це треба звернути увагу, наголосив він, бо не можна й далі цього не помічати.

“Очевидно, варто все належним чином законодавчо унормувати і встановити суворі вимоги за недотримання національного законодавства. Інакше буде наростати вал проблем”, – зауважив глава МЗС.

Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора