Веселі канікули: нардепи повернуться у Раду в іншому статусі

Ці канікули змінили сімейний статус відразу трьох народних депутатів – вони побували у РАГСі в якості «винуватців» свята. Після закриття парламентської сесії, не відтягуючи далеко, своє весілля з британським юристом Вейном Джордашем відгуляла Світлана Заліщук. Святкували у київському кафе Breakwater. Серед гостей були лише рідні і близькі друзі, зокрема, депутати Мустафа Найєм та Сергій Лещенко.

Про це йдеться у матеріалі Газета.уа.

Чоловік Світлани у 2017 році був визнаний одним з провідних юристів у світі у галузі міжнародного кримінального права. У 2014 році він став одним з наймолодших адвокатів, який отримав почесний статус представника Королеви, який присвоюють топ-юристам у Великобританії.

Упродовж 3-х років Вейн Джордаш допомагає українському уряду та правозахисним організаціям притягнути до відповідальності Росію за військові злочини та злочини проти людяності в Криму та на Донбасі.

У ті ж вихідні Вікторія Сюмар офіційно пов’язала своє життя з колишнім заступником мера Ірпеня Дмитром Христюком.

«Я знаю Дмитра з найважчих часів свого життя. Коли ми познайомилися, я працювала в РНБО, а він створював перші добровольчі батальйони. Ми стали допомагати одне одному. Мені завжди подобалися сильні й розумні чоловіки, які вміють робити справи. Дмит­ро саме такий. З роботи він звільнився, оскільки вважає, що в родині досить одного «політика». Я шаную це його рішення, бо розумію, що він просто оберігає нашу родину», – розповіла Сюмар.

У Вікторії є донька від першого шлюбу – Софія, у Дмитра – Ніна. Тепер удвох опікуються похресниками Христюка: Олегом, Максимом і Святославом Гуменюками. Їхній батько Олександр Гуменюк – комбат 11 батальйону «Київська Русь» – загинув на Донбасі у серпні 2014-го.

На пропозицію руки і серця Сергію Висоцькому позитивно відповіла його кохана Юлія Товт. Вона, як і Сергій, має журналістську освіту, але працює перукарем-стилістом. Бере участь у показах Тижня моди.

Автор матеріалу:
Всі 321 матеріалів автора