Місько Володимир – успішний депутат на скромну зарплату викладача

Володимир Місько працює в Тернопільському національному педагогічному університеті на посаді декана історичного факультету. Викладачі в Україні, а особливо в Тернополі отримають незаслужено дуже мізерні заробітні плати.

Місько за 2016 рік отримав лише 68 756 грн у рік. Важко уявити, як вдавалось виживати багатодітній сім’ї Володимира, можливо допомогли соціальні виплати дружині на суму 45 775 грн. Наступний 2017 рік став кращим для родини, заробітна плата голови сім’ї зросла до 131 309 грн. Вдалось також продати майно на 55 500 грн. Залишається здогадуватися, що саме він продав, адже, якщо порівнювати з його декларацією попереднього року, то жодного рухомого майна, окрім автомобіля «Ауді» не було.
Володимир Місько у 2015 році не шукав додаткових доходів для своєї родини, він пішов служити громаді міста на безоплатнії основі – став депутатом міської ради. Можливо повірив в гасло президентської партії БПП «Жити по-новому».

Дуже скоро вже депутат Володимир Місько зрозумів, що депутат не депутат, якщо він без крутого автомобіля. Відмовився депутат від життя в гуртожитку, та оформив у власність квартиру площею 48 кв. м., щоправда, належить вона не лише йому, а ще й тещі та сестрі дружини.

Для депутатів коштовні машини продають за безцінь!

2017 року в Володимира Міська з’явився «залізний кінь» – позашляховик «MITSUBISHI PAJERO». Його вартість, вказана у декларації – 32 400 грн, тобто близько 1 300 доларів. Навіть зважаючи на вік авто (2007 р.н.), ціна – смішна і як мінімум у 10(!) разів занижена, якщо порівнювати аналогічний транспортний засіб на спеціалізованих автосайтах.

Чималі суми готівки Володимир Місько залишив собі під матрацом: 8000 доларів та 6500 євро.
Для депутатів міської ради Тернополя 2017 рік був важким. Скільки нервів потратили лише на голосування за зміни до Генплану міста.

До слова, фракція БПП, головою котрої є Місько, підтримала голосування зміни до Генплану міста.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора