Дістало!! Брехня Шкули та “сліпота” поліції – інструмент безкарності

Рішення Голови постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі може призвести до катастрофи. Жителі декількох будинків біля ринку «Оріон» можуть стати заручниками меркантильних рішень Шкули Андрія. Сьогодні іншого, як корисливого, інтересу Шкули Андрія Петровича до незаконної забудови на вулиці 15 Квітня в мене нема.

Ця людина відкрито бреше жителям міста, імітуючи боротьбу з незаконно встановленими МАФми! Я особисто переконався в брехливості депутата.
Написати це все заставляє зухвале ставлення Шкули до проблеми будівництва на вулиці 15 Квітня.

Чому саме претензії до Шкули Андрія Петровича!

Земельна комісія під керівництвом Шкули 19 квітня 2017 року на прохання депутата Ібрагімова голова комісії Андрій Шкула поставив питання на голосування видачі строкового сервітуту громадянам Марчук З.Р., Марчук С.А., Пастирської М.К.. Результати голосування за пропозицію Шкули А.П.: За – 7 (Бліхар В.В. був відсутній під час голосування), проти-0, утримались – 0.
Це стало «фундаментом» незаконній спробі «віджати» кусок землі міста.

29 червня 2017 – дата надання строкового сервітуту комісії впорядкування дрібної роздрібної торгівлі та тимчасових споруд побутового призначення міської ради Тернополя 2017 виданий ФОП Пастирська.

Андрій Птерович, поясніть чому так сталось, що Ваша комісія першою видавала сервітут?

До сьогодні окрім «а, нууу, тааа, та ще декількох звуків» Шкула це пояснити не може!Звичайно кожний має право на помилку, Шкула також міг помилитись, але вже пів року депутат «осліп». Хто і за скільки переконав Шкулу бавитись в «дурачка» та не помічати явних порушень закону.

Цей просто крик душі появився після «крисячого» вчинку Андрія Шкули. Ми, як громадська організація, подали звернення з проханням повідомити нас про час проведення засідання комісії, котру очолює Шкула. Було бажання поставити усі питання в процесі роботи комісії. Голова комісії вирішив, що ми зайві там, та дав відповідь на наші запитання письмово. Письмову відповідь після проведення комісії! Відповідь можна характеризувати словосполученням «пішли ви в жопу», по іншому це вже не можна трактувати. Андрій Петрович, ти ще в січні на камеру сказав, що ще два дні та виїзна комісії наведе порядок. В серпні ти відповідаєш, що це не твоя компетенція!

Тепер постараюсь пояснити чому накипіло.

На кожне звернення в поліцію по факту правопорушення пов’язані зі зведенням торгових павільйонів, отримуємо відповідь від поліції, котра посилається на сервітут котрий дозволяє роздрібну торгівлю! Але такий сервітут без погодження земельної комісії не видають!! Привіт Шкула!

Дійшло до такого абсурду, що в поліції (за втручання керівництва міської поліції) не знайшли звернення екологічної інспекції про вчинення злочину ще у квітні 2017 року.
Державна екологічна інспекція в Тернопільській області надала наші організації копії листів, котрі відправляли на ім’я Демчану.

Для поліції виявляється достатньо сервітуту підписаного Шкулою, щоб більше не бачити жодних злочинів на даній ділянці. Важливо! Залитий бетон – це вже порушення, котре мало б заставити земельну комісію анулювати виданий сервітут. Але останніх пів року осліпли Шкула та працівники поліції. Випадковість?
Якщо ви думаєте, що проблема в зрізаних 21 дереві, котрі оцінили у 25 776 грн, та майже безкоштовно отримати капітальну споруду на землі громади, тоді маю розчарувати вас.

Така нахабна діяльності «слуг народу» може призвести до біди. Залитий бетон під нібито МАФом лежить на комунікаціях, котрі доставляють електроенергію до сусідніх будинків.
«Тернопільобеленерго» запевнило нас, що при аварійних ситуації власник МАФу зобов’язався прибрати споруду за 24 години.


В мене запитання до Андрія Шкули! Якщо станеться біда, і потрібно буде негайно реагувати, ти підеш довбати бетон, який так не бачиш сьогодні!? Можливо ти з нарядом поліції будеш це робити?

На усі ці відповіді, звернення, інформаційні запити пішло 6 місяці нашого вільного часу. Витрачаючи вільний час на спроби змінити кусочок цього міста на краще, опираєшся в людину, котра горло рве, щоб доказати усім свою справедливість у подібних питаннях.
Нахіба нам тоді це все?

Дістали ці усі ваші політичні ігри, домовленості та бізнес на власності народу!

Заставецький Петро

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора