Реклама Тимошенко – спосіб “розвести лоха”

У ролику Юлії Тимошенко про захист інтересів фермерів головним героєм став член її політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Іван Якуб.
Ролик розміщений на офіційному YouTube-каналі Тимошенко.

«Знайомтеся, це – Іван Якуб. Він працює на землі все життя, як це робили його батько і дід. 20 років тому він взяв в оренду пару гектарів землі, а тепер на ньому тримається все село. Односільчани сподіваються лише на нього. А йому надіятися ні на кого», — йдеться у рекламі.

Пан Іван у титрі відео підписаний просто як «фермер, Чернігівська область». Юлія Тимошенко у закадровому тексті до ролика обіцяє, що її «новий економічний курс» покликаний допомогти таким «фермерам», як Іван Якуб.

Утім ні у самому відео, ні у його описі не згадується, що головний герой ролика — депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина». Він є членом постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, а також володіє фермерським господарством «Соната».

Маніпуляції у ролику помітила Дарія Мартиненко.

Нагадаємо, раніше на сторінці офіційній Facebook-сторінці Юлії Тимошенко використали фото дворічної давнини з Ірпеня, видавши його за свіже з Одеси.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора