Тернопільські учасники бойових дій запускають флешмоб “Плюй на Барну”

Відеозвернення Тернопільських учасників бойових дій до депутата Барни з вимогою спростувати поширену ним неправдиву інформацію.

Представники Тернопільської Обласної Спілки учасників АТО поспілкувались з прем’єром та озвучили йому важливі для ветеранів питання: визнання Добровольців учасниками бойових дій на державному рівні, формування Міністерства ветеранів України, зокрема кількісний та якісний його склад, болюче питання співпраці правоохоронних органів України з державою-агресором, репресії проти учасників бойових дій та Добровольців, питання знищення бази олімпійського резерву з біатлону та ін.
Після спілкування з прем’єром представники Спілки оформили свої вимоги у зверненні та передали помічнику Гройсмана.

Можливо, народному депутату Олегу Барні не влаштували такі різкі заяви в сторону поважних для нього гостей з Києва, оскільки пізніше він пише пост в соціальні мережі. Слів не підбирає, як завжди в стилі Барни, усі активісти були названі проплаченими, брехливими, хамовитими, п’яними псевдоактивістами.
В свою сторону учасники війни на Сході України подібні висловлювання не готові сприймати, а від так вимагають негайного вибачення нардепа.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора