Молодь просить не голосувати за Тимошенко

Усі мої свідомі роки я розумію, що за моє світле майбутнє бореться Тимошенко Юлія Володимирівна. Ви, доросла аудиторія, дозволяєте їй боротися і будувати саме таке сьогодення і майбутнє для нас молодих. Виникає запитання чому ви такі байдужі до майбутнього ваших дітей і онуків?

Можливо буду надто нахабним, щоб пробувати давати пори вам, але майбутня Україна це більша частина життя сьогоднішньої молоді. Тому я хочу благаю вас підходити відповідальніше до вибору «будівельників» майбутнього.

Тимошенко і її партія, а точніше політичні проекти вже другий десяток років дають вам зрозуміти чи інтереси їх хвилюють. А ви все попадаєтесь на свіжий гачок.

У 2014 році вважав, що доцільно заборонити усі політичні партії, оскільки в якійсь мірі усі вони були причетні до жахливих подій тієї зими. Зими, яка до сьогодні не закінчується і забирає все нові та нові життя.
Ви жаліли її коли вона помирала в в’язниці, ви хвилювалися за хворі ноги, ви продовжуєте активно її підтримувати в підготовці до марафону… вам не здається що вас тримають за ідіотів?

Гасла за все, що хоче почути народ це дуже зручно! Але, шановні, задумайтесь! Ви обираєте не партію, ви обираєте нам молодим майбутнє.

Автор матеріалу:
Всі 311 матеріалів автора