Підлеглі Барни «розбазарюють» місцевий бюджет по власних кишенях

1 Жовтня 2018
13:11
Переглядів: 5 252
Популярне:

Мав честь бути присутнім на мирні акції 13 вересня в місті Підгайці. Організатори акції мали за мету привернути увагу громади до байдужого ставлення місцевої влади до надважливої проблеми району та міста зокрема. Безпека руху в Підгайцях – тема болюча!

В Підгайцях 10 2017 листопада трапилася аварія з потерпілими. Близько 13:05 водій автомобіля, керуючи автопоїздом у складі тягача DAF, виїхав за межі проїзної частини дороги. Ця аварія стала причиною смерті 47-річного чоловіка. Водій стверджує, що в автівки відмовили гальма. Так це чи ні, встановлять слідчі та експерти. На місці автопригоди працювала слідчо-оперативна група та рятувальники. Вони розбирали уламки споруд, щоб переконатися, що нема інших жертв, оскільки аварія трапилася неподалік школи.

Вантажівки, вантажність котрих ніхто не контролює, справді несуть загрозу безпеці руху в місті, оскільки в дані частині вулиці регулярно трапляються ДТП.

Трагедія заставила об’єднатись громаду, звернення писали мешканці вулиці Міцкевича, жителі району подавали колективні звернення з чіткими вимогами вжити негайно. Учаснику АТО, волонтеру Пухайлу Юрію вдалось зібрати біля 200 підписів колективного звернення.


13 вересня 2018, майже рік з моменту подання звернення, громадяни вирішили запитати місцевих чиновників, чому нічого не зроблено.

Дальше б не хотілось підбирати слова, щоб розповісти те, що відбувалось на зустрічі, але …
Прийшло на жаль дуже мало громадян, про те і ті що були не отримали чіткої відповіді. В кабінеті Голови РДА Колодницької Алли Іванівної особисто я не почув жодної аргументованої відповіді. Багато було розмов, що йде війна, а тому мало фінансування. Також ділянка дороги не підпорядковується місцевій владі, від так вони не можуть втручатись.

Справді частина автомобільної дороги Галич – Підгайці – Сатанів обслуговується Службою автомобільних доріг області. У 2017 році районна і міська влада звернулись до САД з проханням встановити металеві відбійники, на що отримали запевнення про виконання робіт у 2018 році.

За 2018 рік місцеві чиновники включаючи САД не змогли відновити дорожню розмітку «зебру» на пішохідних переходах, не кажучи про виконання інших вимог громади.

А тепер уважно. Дальше буде про «розбазарювання» коштів по власних кишенях!

У 2017 році РДА та районна рада відповіла про те, що окрім звернення до САД (Служба автомобільних доріг), у вирішення безпечного руху вирішив долучитись Народний депутат Юрик Т.З. Він звернувся листом до Примє’р міністра Гройсмана з проханням виділення коштів місцевому бюджету з Фонду регіонального розвитку.

21 грудня 2017 року на сесії Підгаєцької районної ради внесено зміни до районного бюджету на 2017 та передбачено субвенції з державного бюджету в місцевий бюджет на придбання комплексу «Пішохідний перехід».

Комплекс «Пішохідний перехід» – це я так розумію нова корупційна схема Народного депутата Юрика. Такого терміну «комплекс «Пішохідний перехід»» важко де зустріти, оскільки в правилах дорожнього руху чітко прописано що таке пішохідний перехід.

Таких комплексів в районі закупили 5 штук районна державна адміністрація на суму 159 тисяч гривень та майже на 100 тисяч гривень закупила міська рада.

Не дешеві переходи в результаті отримуємо, правда? А як тоді “відмазка”, що місцеві чиновники не можуть проводити будь які роботи на дорожньому шляху державного значення?

А роботи вони почали робити, але знову не без корупційних схем. Оскільки 16 тисяч гривень за один так званий “пішохідний перехід від Юрика” виявилось мало, спритні підгаєцькі чиновники (а саме вони є покупцями та розпорядника) зобов’язали сільські ради стовпи під знаки закупляти та встановлювати за власний кошт. Невже можуть місцеві чиновники втручатись в дорогу державного значення? Напевне, коли їм вигідно, тоді можуть!

Майже 260 тисяч гривень районні та міські чиновники потратили на покупку 11 пішохідних знаків. Скільки вони насправді коштують, про їх доцільність встановлювати в районі та кому пішли ці кошти я вже описував в статті «На кому заробляє родина депутата Юрика, або депутатські схеми нардепа».

Оскільки продавцем виявися родич Народного депутата Юрика Т.З., я поцікавився в Алли Іваннівної, а чи допустимо під час війни так «розбазарювати» кошти громади. Було багато крику, про те що кошти ці Юрика, були дзвінки до підлеглих принести відповідні документи. З час прийму ніхто з підлеглих так нічого і не заніс. Але це вже не дивує, оскільки усі присутні могли почути про те, що Алла Іванівна працює на президента, а не на громаду.
Надіюсь усі ми долучимось до старань Андрія Петришина (організатор акції 13 вересня) організувати акцію з більшою кількістю людей!

Сьогодні вже 1 жовтня, пройшло чимало часу з середини вересня, як і з осені 2017 року, але жодної роботи. Радійте, що таких чиновників собі обрали!

Додаю договір, про котрий  Алла Іванівна розказувала, що не знає.

Підписував договір Мельниченко Сергій Богданович (Відділ містобудування, архітектури, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Підгаєцької районної державної адміністрації).

Скоро розкажу, як цей Сергій Богданович міст корупційно будував в одному із сіл району.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора