Тимошенко на брехні планує стати президентом України?

Попередній мій короткий блог на тему «Тимошенко» викликав чимале зацікавлення користувачів мережі Інтернет. Декілька абзаців примітивного тексту з закликами не голосувати за Тимошенко, одним словом нічого особливого.

Два дні люди активно почали обговорювати, коментувати та робити репости, і тоді це дуже не сподобалось партійним кураторам політичної сили Тимошенко. Я припускаю, що саме з Тернопільщини партійці та їх політичні технологи почали «гасити» цю активну тему обговорення. Найпростіше зробити це – почати блокувати та скаржитись на публікацію в групах, щоб її видаляли. Якщо не вдавалось, тоді домовлялись з адмінами спільнот, а вже ті мене блокували.


Не вже мій короткий блог з «кривим» текстом, людини яка мало в цьому розуміє, так образив людей з «Батьківщини». Звичайно ні, таких текстів кожного дня тисячі появляються. Піарників Тимошенко в Тернополі обурила поведінка людей, а за два дні люди на коментували більше сотні коментів, більше трьох сотень поширень. Майже усі коментували з закликами не допустити Тимошенко до влади.

Варто зрозуміти, що така кількість негативних коментарів ламає їхню рекламну кампанію сьогодні. З усіх сил та коштів спеціальні люди стараються донести людям, що Тимошенко є лідером президентських перегонів на посаду президента у 2019 році. Усі хто, перечитав би стільки негативних коментарів задумався – «а хто ж ці люди що підтримують Тимошенко і де вони?».

Зізнаюсь чесно, я сам задумався, чи можливо вірити цим рейтингам, коли так масово негативно реагують на Тимошенко. Оскільки в основних групах пост видалили, показати вам коментарі та їх зміст було втрачено таку можливість. Вирішую повторно розіслати по групах посилання на блог, але пояснив ситуацію та попросив залишити коментар чи підтримують люди кандидата Тимошенко.
Реакція знову була не очікувана, люди ще з більшим запалом коментували та поширювали.

Яка була тенденція коментарів? Правильно, просто масово люди відмовляються голосувати за Юлю Тимошенко, наводячи численні аргументи. Звичайно на кожного 20 можливо було 2 людини, котрі підтримують лідера Батьківщини.

Але ви скажете, що кожного дня вам показують про шалений відрив в рейтингах саме Тимошенко над іншими кандидатами. Особисто я рейтингам не віру жодним, оскільки вірити треба тому, що бачили власні очі. Але рейтинг я вам наведу для прикладу. Інфографіка зроблена агентством «РЕЙТИНГ» за червень 2018. Звичайно можна брати будь яку іншу, справа не в цифрах.

Що ми бачимо, справді Тимошенко лідирує з цифрами 13,2 %. Саме це і використовують політтехнологи Тимошенко, але вони ніколи вам не розкажуть про анти рейтинг (червона колонка). Там Юля Володимирівна має 20,8 %. Як може людина стати президентом коли антисимпатії більші ніж симпатії?
Оскільки в Петра Порошенка анти рейтинг ще більший, хитрі піарники стараються нам нав’язати думку, що є лише два кандидати прохідними в другий тур виборів.

Ось до прикладу реклама від команди Тимошенко.

А звідки висновки, що усім вже все зрозуміло, що саме Тимошенко і Порошенко очолять перегони виборів. Судячи з коментарів, під моїм блогом, можу впевнено заявити, що більшість коментаторів виступає взагалі за нових людей! Люди, котрі по 27 років в політиці більше довіри не викликаю в населення. Опиратись на статистику в обговорені теми, можна прирівняти до маленького соціологічного опитування населення про їх настрої на передодні виборів.

Важливо! Хочу додати, що ще більшим здивуванням було те, що коментатори – це в основному дорослі та старші люди. Я завжди думав, що саме старші люди й є цією аудиторією, яка складає основу рейтингу Тимошенко. Можливо тому так спішили блокувати мій блог по групах, щоб ця (хоч і маленька) зрізка населення не стала темою обговорень.

Чи можна підозрювати Тимошенко і її команду в маніпуляції та брехні?

На превеликий жаль, але це висока ймовірність, що саме так, команда Тимошенко дурить населення України з метою дотягнути свого лідера до президентства.

Використовують активно ЗМІ. На сьогодні Тимошенко є найбільш рекламованим кандидатом в президенти, але звідки кошти на рекламу? Сама Юля Володимирівна декларує дуже скромні доходи. Можливо партія оплачує? Хто фінансує партію Тимошенко свого часу журналісти вже робили розслідування.

Команда під назвою «Батьківщина» використовує брехню, яку транслює усіма можливими каналами комунікацій з населенням. До прикладу в Тернопільській області створено декілька сайтів під виглядом новинних, задача яких інформаційно «топити» опонентів Тимошенко та лідера обласного осередку партії Деревляного. Сайт заточений виключно на політичні інтереси місцевої партії (я б сказав виключно інтереси Деревляного) та піарну кампанію Тимошенко. Яскравий приклад сайт «Політерно».

Все це лише для того, щоб дістатись влади та дальше наживатись. Даю посилання на коротку статтю, яку сам писав (усі документи власноручно шукав і перевіряв) тому можу впевнено рекомендувати. Все дуже просто, один із прикладів, як Василь Деревляний (лідер Тернопільського обласного осередку партії Батьківщина) придумав і активної використовує схему тринькати кошти громади інтересах своїх однопартійців.

Все що тут описане, ви можете самостійно перевірити. Ви можете самостійно зробити таке опитування і зрозуміти, що хтось нам говорить не завжди правду!

Будьте обережні, бо кожного разу змінювати владу, шляхом смертей сотні людей до розвитку не приведе!
Голова для того щоб думати!

А дальше коментарі даю для ознайомлення! Читайте та аналізуйте.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора