Колекціонер “бабла” з міської ради

На днях депутат Тарас Білан розмістив пост про розкрадання комунального майна міста Тернопіль. Мова йде про продаж приміщення ресторану «Україна».

Сьогодні це відомий в Тернополі заклад громадського харчування «Файне місто». Власником формально власником є Йосип Заставний – батько Романа Заставного. Зрозуміли, що депутат міської ради Тарас Білан вирішує свої стосунки з Заставним, оскільки останнім часом між ними пробіг чорний кіт.

Мене здивувало інше, а саме це те, що секретарем ТМР Шумадою В.В. запропоновано до розгляду : викуп приміщення родиною депутата Верховної ради України Заставного Романа Йосиповича без аукціону. Для себе помітив тенденцію, що Шумада Віктор регулярно виступає лобістом інтересів ресторатора Заставного.
Раніше Шумада рвав на собі сорочку, щоб доказати яку користь принесе новий заклад Заставного, котрий сьогодні зводять на мікрорайоні Дружба, під назвою відомого бренду.

Але там також земля пішла без аукціону, а від так нема прозорості в продажі земельної ділянки.


Тепер Шумада протягує продаж приміщення для Заставного і знову без аукціону. Дивно, але чи в інтересах громади працює депутат БПП.
Партійність тут варто відкинути, Шумада є звичайним пристосуванцем. З Романом Заставним Віктор ще з партії «За Україну», а сьогодні всупереч конкуренції між БПП та ВО «Свобода», Шумада знайшов спільну мову з головою міськради Надалом.

Шумада став покірним секретарем міської ради, а за це йму регулярно дають непогані подаруночки.
Одним з таких подарунків було отримано дохід одним платежем у вигляді заробітної плати за основним місцем роботи (Тернопільська міська рада) в сумі 100 974 грн. Класно отримувати таку заробітну плату в місті, де в середньому 4-7 тисяч заробітна плата звичайних громадян у Тернополі.
А є ще інші одноразові премії в розмірі 14 тисяч гривень та інші.
Особливо Шумада Віктор відзначився голосуванням за зміни в Генплан. Здається, тоді БПП спокусились на солодку цукерку.

Шумада Віктор є кумом голови ТОДА Барни Степана. Без кумівства Шумада попав в міську раду Тернополя?
Особисто я вважаю, що Віктор пішов в міську раду заради свого хобі.
Хобі в Шумади колекціонувати українські обігові гроші. (інтерв’ю Інна Ткаченко)
Раніше працюючи в банку, можливо не настільки міг поповняти свою колекцію, тому пішов працювати в міську раду!

5 жовтня побачимо чиї інтереси будуть відстоювати депутати.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора