Тимошенко продалась олігарху Пінчуку?

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко обіцяє боротися з олігархами напередодні чи не кожних президентських виборів, у яких вона бере участь.

«Зараз прийшов той час після славної революції нарешті поставити на олігархії хрест. У жодному випадку вони не можуть диктувати умови в політиці, а тим паче платити за політику, а тим паче користуватися політикою для досягнення своїх інтересів», – зазначала вона у 2014 році.

На необхідності боротьби з олігархічною системою в Україні Тимошенко наголошує і тепер, у 2018-му.

«Перший раз прийняти народну конституцію на референдумі, не спираючись на парламент, який, на жаль, в останні роки став уособленням олігархічного консенсусу. Щоб система управління державою була не фальшивою, не побудованою в інтересах вузького кола людей, а служила українській нації», – каже вона.

Чи сповідує Тимошенко ту ж філософію, про яку так палко розповідає на камери? «Схеми» вирішили дослідити, чи не має сама лідерка «Батьківщини» зв’язків з олігархами.

Ввечері 24 вересня в Києві на Рильському провулку знімальна група «Схем» помітила мерседес супроводу очільниці «Батьківщини»: автівка чекала біля заїзду в закритий двір елітного будинку на Софіївській площі.

Зрозуміти, чиї автівки це були, журналістам допомогла поїздка в аеропорт «Київ». Раніше, у серпні 2018-го, знімальна група зафіксувала, як рейсом із Ніцци на посадку зайшов літак з бортовим номером ОЕ-LEO «Гольфстрім» G650. На виході з ВІП-терміналу пасажирів зустрічали машини з тими самими номерними знаками, які журналісти бачили в районі Рильського провулку. Цим літаком прилетіла родина українського олігарха Віктора Пінчука.

Чи міг бути одночасний виїзд кортежів бізнесмена та лідерки партії «Батьківщина» простим збігом? Адже побачити Тимошенка та Пінчука разом не було змоги – оскільки будинок на Софіївській площі має закритий двір і підземний паркінг.

Водночас, схоже, що «Схемам» вдалося зафіксувати ще одну їхню зустріч.

18 квітня знімальна група в тому ж Рильському провулку знову зафіксувала мерседес супроводу Юлії Тимошенко, який так само чекав біля арки. Згодом із неї виїхав мерседес, яким користується Тимошенко, і дві автівки вже разом залишили це місце.

І хоча Юлія Тимошенко наголошує, що ці зустрічі були присвячені підготовці до форуму українських та закордонних політиків і бізнесменів YES у Києві, та, схоже, власник групи телеканалів Пінчук уже готовий підтримувати її інформаційно. Зокрема, у моніторингу новин на «Детектор медіа» звернули увагу, що Юлію Тимошенко, зокрема, «піарять на каналах Пінчука».

Тож який він насправді, її «новий курс»?

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора