Тернополянам пропонують зарплату 18 000 гривень

Українські фахівці все частіше зіштовхуються з проблемою неможливості знайти роботу. Тому сотні тисяч громадян шукають варіанти працевлаштування за межами нашої країни. У той же час в Європі спостерігається дефіцит трудових ресурсів, тому українцям виявляється цілком реально знайти гідну роботу за кордоном.

Польща очолює рейтинг найпопулярніших країн, куди їдуть працювати українці. За рахунок географічної близькості до України, а також підвищеного попиту на ринку праці, ця країна вважається однією з найпривабливіших не тільки для сезонних робіт, а й для більш тривалого працевлаштування.

Крім того, попит на українських заробітчан обумовлений ще й тим, що самі поляки часто виїжджають в європейські країни на заробітки. Тому місцеві із задоволенням приймають українських мігрантів до себе. Ще один плюс – в Польщу легко забрати сім’ю, яка залишилася в Україні.

Навіщо потрібні посередники

Якщо ви плануєте шукати роботу вже на місці й не маєте працедавця, який надав би запрошення, ви можете звернутися до посередників – вони допоможуть як з оформленням документів, так і з пошуком роботи. Також посередники допомагають правильно заповнити анкету, щоб маленька помилка не вартувала вам робочої поїздки.

Співпраця з посередниками зазвичай гарантує вам отримання візи, пришвидшує цей процес, а у разі проблем з безвідповідальним роботодавцем, ви знатимете, до кого звертатися з претензіями. Тож до питання підбору посередника треба поставитися дуже прискіпливо, щоб не натрапити на афериста.
Компанія «Euro Garant» працює на ринку працевлаштування вже більше 5 років, має сотні відгуків про успішне виконання взятих на себе зобов’язань.

Якщо Ви плануєте без проблем влаштуватись на роботу у Європі, тоді спеціалісти компанії «Euro Garant» готові допомогти в цьому. Сьогодні компанія пропонує вакансії з заробітною платою в середньому від 18 тисяч гривень в місяць.
Зателефонуйте за номером телефону і отримайте безкоштовну консультацію!
+38 068 740 30 50 Сергій
+38 067 884 00 95
+38068 147 05 05 Катерина
Також можна отримати консультацію в соціальні мережі facebook.com https://www.facebook.com/serik00077

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора