Проекти Путіна захоплюють Тернопільщину

Здавалось би, питання, чи настане реванш регіоналів, видається дещо «дивним». Після Революції гідності колишня Партія регіонів розсипалась. Створений на її базі «Опозиційний блок» і близько немає такого впливу. Хоча він і представлений у Верховній Раді, але, радше, є маргінальною силою. У перебігу російської агресії та окупації колишні регіонали втратили значну частину свого електорату. Адже окупований Крим, а також нинішні окуповані окремі райони Донбасу якраз і були їхньою електоральною базою.

Реванш помітний також на Тернопільщині. Основною спробою набрати голосів є політичний проект “За життя”.

Давно жителі Тернопільщини про сотні смертей на Майданір, а від так почали знову загравати з пишками Путіна. Навчились вижначати собі ціну деякі журналісти області. Сайт “Тернополяни” на сьогодні один із сайті, піарить людей Путіна. Наводимо приклад подібних вкидувань інформації.


На Тернопільщині партія вшановує воїнів війни з Росією, в той час один із лідерів партії та кум Путіна Віктор Медвечук робить заяви, що Росію не є агресором.

Коли я говорю, що я Росію не вважаю агресором, то це не просто завчена фраза, тому що я їжджу до Москви, веду переговори та у мене тут багато друзів. Я так говорю, тому що я вважаю, що це об’єктивна істина, – зазначив Віктор Медведчук.

“Так от, 38% ставляться до Росії “погано й дуже погано”, а 45% – “добре і дуже добре”. Два дні тому ми отримали соціологічні дослідження, які говорять, що “погано та дуже” – 32%, а “добре та дуже” – вже 47%”, – стверджує політик.

Активно рекламують окупанта районні газети.


Завжди знайдуться ті, хто буде готовий продати себе ворогу.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора