Тернопільська «Батьківщина» позбавила жителів району можливість купляти ліки

Львівський апеляційний суд став на захист позову «батьківщинівців» та залишив Чортківську районну комунальну аптеку у власності громади Тернопільської області.

Про це інформує прес-служба Тернопільської обласної партійної організації.
«Аптеку Тернопільської обласної ради в центрі Чорткова намагалися приватизувати, але ми з депутатами облради в суді третьої інстанції виграла цю справу. Ми чітко заявляємо, що не дозволимо розграбувати майно громади області», – зазначив Василь Деревляний, голова Тернопільського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За його словами, аптека увійде до Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання. Відтак лікарські засоби тут відпускатимуть безкоштовно чи зі знижками для пільгових категорій населення.
Деревляний стоїть на захисті громади області?

Тернопільська «Батьківщина» навчилась у свого лідера Тимошенко маніпулювати і робити собі рейтинги на брехні. Міська рада Чорткова мала наміри приватизувати нерухомість, котра знаходиться в межах міста. Читаємо, що Деревляний все зробив для того щоб аптека працювала, а нерухомість залишилась підконтрольна обласні раді. Кому воно більше потрібне громаді міста чи області питання відкрите.

Прочитавши такий текст виборець буде нахвалювати Деревляного Василя. Господар свого краю, бореться з «зубожінням» народу. Безперечно дуже добре, коли люди мають можливість по пільгах закупляти ліки. Сьогодні це дуже актуально для ветеранів війни з окупантом, також пенсіонерам дає можливість економити. Пільгові категорії підпадають також студенти. Усі ці люди мали б дякувати Деревляному за таку турботу їх інтересів.

Розкрадають майно громади!
Судячи з заяви на сайті партії «Батьківщина» про відновлення комунальних аптек в області можна подумати, що робота робиться в рамках області.

Те що це помилкове враження можна переконатись на прикладі Підгаєцького району. Міський голова та голова районної ради представники політичної партії «Батьківщина», а комунальної аптеки чомусь нема.
Василь Деревляний розказуючи про подвиг з Чортківською аптекою посилався на захист інтересів громади області та району зокрема. А як тоді в Підгаєцькому районі з цими інтересами?

Комунальна аптека потрібна мешканцям району. Пільгові категорії мали б користуватись своїм правом на пільгові ліки. Важливо громаді також виготовлення ліків по рецепту. Таке право мають тільки комунальні аптеки. Сьогодні жителі змушені їхати в інші райони області.

Голова Підгаєцької організації соціально-екологічної партії «Союз Чорнобить Україна» Моравський Я. звернувся до голови Підгаєцької РДА та районної ради, щодо відновлення роботи Підгаєцької комунальної аптеки №17. Районні чиновники переадресували це звернення до Першого заступника Тернопільської обласної ради Деревляного Василя.

Деревляний, котрий заявляє про турботу за пільгові категорії населення мав би все зробити щоб їхні інтереси були законно захищені. А в Підгаєцькому районі для нього це б не мало бути проблемою. Партія «Батьківщина» має найбільші фракції в міські та районні раді. Баран Ірина голова районної ради та голова Підгаєцької міської ради Левкович Тетяна є однопартійцями Деревляного.
Дальше даю для ознайомлення відповідь Деревляного.


Деревляний брехун?

Важко мені це зрозуміти. В Чорткові судами відстояли для громади аптеку, а в Підгайцях однопартійці розграбували майно громади?

У 2016 році Василь Деревляний зазначав, що проблеми з приміщенням в Підгайцях справді були.
– Те приміщення десь при минулому скликанні облради зареєстрували на міську раду, – каже Василь Деревляний. – Сьогодні ми зробили усі заходи, щоб це приміщення повернути громаді області, тобто у нашу комунальну власність. У приміщенні уже розпочинають ремонти. До нас ніхто не брався у наведенні порядку в аптечному обʼєднанні. Ми це зробили та завершуємо цей етап.

Коментар Деревляного у 2016 році. А у 2018 році дає письмову відповідь про те, що аптеку не можуть відкрити через судові справи. Але незначні ремонтні роботи справді проводились. Так у 2017 році Тернопільське аптечне об’єднання (веде господарську діяльність в приміщенні комунальної аптеки №17) закупили вікна на суму 37 285 гривень.

Виникає запитання як проводили ремонтні роботи, коли приміщення в судових спорах. Але тут можливо важливий продавець вікон. Саме львівська компанія ТзВО «Термопласт Плюс» регулярно отримує замовлення від Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання. Особисто я тут підозрою корупційні схеми, оскільки раніше вже писав про те, як Деревляний «своїм» компаніям віддав дорого відновлювати Зборівську комунальну аптеку. Читайте детальніше тут.

Аптеку не вдалось відновити для громади району, про те вдалось в приміщенні магазин відкрити. Кому йде оплата за оренду комунального майна?

Сьогодні не відомо хто заробляє на комунальному приміщенні. Хто і як примудрився заробляти на ліках в Підгайцях буде в другій частині.

Все більше переконуюсь, що від партійців «Батьківщини» тільки гарні слова.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора