Тернопільська обласна Спілка “Об’єднання учасників АТО Тернопілля” написала звернення до Генерального прокурора України

17 вересня 2018 року під Тернопільською обласною прокуратурою та під Генеральною прокуратурою відбулись акції протесту, які прокотились по всіх обласних центрах України. Мета акції – вимога притягнути до дисциплінарної відповідальності та звільнення з посади першого заступника Генерального прокурора України Єніна, який підписав дозвіл на екстрадицію Добровольця Тимура Тумгоєва.

Тоді відбулася зустріч з Перчем, прокурором Тернопільської Області, якому крім цих вимог було озвучено вимогу припинити репресії проти ветеранів АТО, які мають місце цього року, проводиться обшуки, знаходять зброю “якої не було”.

“Тернопільська обласна Спілка “Об’єднання учасників АТО Тернопілля” написала звернення до Генерального прокурора України про притягнення до відповідальності Єніна, прийшла нещодавно відповідь, що ми можемо звернутися до дисциплінарної комісії прокурорів. Ми послідовні і доводимо всі справи, за які беремося, до кінця. Тому сьогодні відповідна скарга надіслала до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.” – повідомляє заступник Спілки “Об’єднання учасників АТО Тернопілля” Катерина Бойко.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора