“Ромко Заставний за мовчання правоохоронним органам платить” – дописувач

Доброго дня. Нам , як громадській організації , надійшов лист від однієї громадянки. Ви її знаєте по дописах. Це цьоця Даня. Вона дуже просила цей лист опублікувати. А потому – спалити. Оскільки в нас демократія, ми розміщуємо дану інформацію без коригувань. У випадку, якщо будь –яка особа, що впізнає себе , захоче написати спростування, ми готові розмістити.

То ж до справи:

« Про позитиви та негативи після дня С.Покрови.
Пройшов день Св. Покрови. В такі дні, в українців не прийнято говорити про негативи…А більше про позитиви.

Позитиви:
в нас , без сумніву, з’явилась сильна армія; Україну не вдалось розколоти на Захід та Схід. всі разом (від бабусі пенсіонерки до бійця АТО) МИ – ЄДИНА КРАЇНА! МИ закрили 500 кілометрів фронту , який виник в 2014році. Помаленьку, крок за кроком, розпочинаємо проводити свою Незалежну політику – політику держави Україна.

Негативи:
Росія готувала проти нас війну більше 15 років. То що цього ніхто не бачив? Позиція частини українців: Розкрадають державу – то нехай цим займається мій сусід. А я посиджу збоку, подивлюсь… Краде – клятий москаль. А ми всі тут чисті та невинні.

А що маємо це насправді?
Запитайте себе: То що москаль до нас приїхав на Тернопільщину з Саратова? Чи це наш місцевий доморощений злодій з села Ласківці Теребовлянського району ?
То ж сідайте, діти Мої та слухайте:
не має нічого гіршого, як злодій, що забув про село, яке його виховало; про родину що зубожіла; про товаришів що виїхали за кордон.
Гроші, гроші! Це все , що він пам’ятає та розуміє.

І стогне нарід Український. І змушені люди їхати в далекі краї. Чоловіки на будови, а жінки прибирати, підтирати, і не тільки…
І розпадаються сім’ї, і стають безпритульними діти.
А отримавши кошти з-за кордону , ідуть малі сироти, що батьків не памятають, до того ж злодія в Файне місто , ці гроші, з Італії, пропивають…

І в скорому часі, як так піде, залишеться тут лише гола земля…
Ви скажете не правда це? Мол не вкрав Ромко Заставний нічого.
Тоді, НЕХАЙ ВІДПОВІСТЬ народу Українському :
чом в громади Байківців 6 га. землі вкрав? чом школу Герети в Центрі Тернополя знищив? Чом Союзників з США, до хабара спонукає за викуп приміщення Макдональдс на Дружбі? Чом не хоче ресторан Україна з аукціону купити, і 3 мільйони долярів громаді Тернополя заплатити? І таких «Чом», мої милі не сотні а тисячі до нього…

Що ж ти сину за українець, що під час війни , замовляєш порізку на металобрухт оборонного заводу Промінь?
Де твоя совість та твої корені? Москалям продався? Сходи до церкви, висповідайся. Священик гріхи відпустить,…. а Бог?

То ж отак і твориться…
Кращий син України під Іловайськом лежить…
Сусід Твій, читачу, про розрадання мовчить,
Ромко Заставний за мовчання правоохоронним органам платить…
Москаль радіє А Україна пустіє…

Чи я дітки мої, хоч слово неправди Вам оповіла?»
Цьоця Даня Українка

P.S. ГО «Тернопільські підсумки» мають свою, окрему, думку з цього питання. Хочемо лише зауважити, що були сьогодні по фактах розкрадань особою дуже схожою на депутата ВРУ Заставним Романом Йосиповичем в правоохоронних органах, і отримали… чергову порцію «свіжих макаронів» на вуха.

Лист в редакцію надіслав:
Тарас Білан
[email protected]

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора