Учасники АТО та ООС Тернопілля написали відкритого зверення до Гройсмана

Серед проблем учасників АТО та ООС, які без допомоги Держави вирішити в умовах сьогодення практично не реально – це відсутність можливості скористатися своїм правом на отримання житла, що закріплюється Конституцією України та ЗУ «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту».

З метою надання Захисникам України державної підтримки в розмірі 50% вартості будівництва (придбання) доступного житла було розроблено програму «Доступне житло», яка довела свою ефективність в 2017 році. На 2018 рік з Держбюджету було виділено 100 млн грн, які протягом місяця також будуть освоєні. Зрозуміло, що без належного фінансування цей державний механізм залишиться виключно популістичним гаслом, що спровокує лише зростання соціальної напруги та недовіри до органів державної влади серед ветеранської спільноти.

За результатами розгляду у першому читанні проекту Закону України про Державний бюджет України на 2019 рік, Верховна Рада України постановила підготувати документ до другого читання, додатково опрацювавши відхилені пропозиції народних депутатів.

Просимо Вас врахувати та прийняти правку 1217 та передбачити фінансування державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла (код 2751190) в повному або частковому розмірі.

Це продемонструє, що держава дійсно готова захищати тих, хто захистив її діями, а не гаслами!

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора