Хто кому влада: приклад нардепа Заставного

На цьому тижні мав цікаву дискусію з користувачами тернопільського фейсбуку. Активно обговорювали про те, як народний депутат України веде свій бізнес в Тернополі. Один із коментаторів залишив свій коментар, котрий нас усіх має заставити подумати «а хто насправді влада в Україні».

Мова в дискусії йде про літній-вічний майданчик на бульварі Т. Шевченка біля ресторану Заставного. На сьогодні не відомо яким чином, ще з 2016 року власникам ресторану вдається тримати літню терасу на проїжджій частині дороги. Можливо мандат народного депутата, а раніше голови міської ради надав родині Заставного більше прав ніж іншим жителям міста?

Здається саме так, прорвавшись до влади, люди хочуть бути іншою кастою суспільства. Кастою обраних, для котрих закон – це лише грошові затрати. Каста обраних завжди матиме своїх лакеї для послуговування. З наведеного діалогу можемо бачити яскравий приклад.

Хто в цій країні влада? Конституція каже, що народ є джерелом влади в державі, але все більше відчувається як нас в цьому питанні «махають».

Відділ управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в Тернопільській області не заперечує щодо розташування вказаної споруди при умові виконання вимог постанови КМУ № 198 від 30.03.1994 р. «Про затвердження Єдиних правил ремонту й утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони». А вимоги були наступні: рішення ТМР про закриття території для проїзду транспорту (листи УПДВ ГУ НП в Тернопільській області № 1028/11/03-2016 від 10.05.2016 р. та 1027/11/03-2016 від 10.05.2016 р.), розроблення проектної документації зі схемою організації дорожнього руху, яка мала бути погоджена в УПДВ ГУ НП в Тернопільській області (відповідь ГУ НП Тернопільській області № 2612/11/03-2016 від 30.12.2016 р.).

Як ви, шановні читачі думаєте було рішення ТМР? Та ні, не було. Підтвердженням є відповідь Виконавчого Комітету ТМР № 180/02-10 від 17.01.2017 року. Отже, Василь Йосипович Бесага безперечно не мав права видавати паспорт прив’язки, а Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів не мало право надавати погодження на розміщення та облаштування літньої торгівлі на території м. Тернополя. І ось тут скоріш за все і визирає звання народного депутата. Бо ж сумнівно, що пересічному тернополянину дозволили б таке неподобство.


Громада обирає собі міського голову, депутатський корпус, інших чиновників, а вони працюють в інтересах … В інтересах громади?


Скандал у Тернополі через “розширення” бізнесу сім`ї Романа Заставного

Допомогли Заставному розвивати бізнес, а якщо ти сьогодні цікавишся цим, чи тобі мішає генделик по тротуару пройти, тоді ти завідуєш … бо ти ж так не можеш, для тебе інші закони.
Ми кріпаки в людей, котрих самі допустили до влади та утримуємо за свої кошти!

24 і 25 вересня відбувся пафосний захід в Тернополі. Лише від 50-70 метрів від незаконної літньої тераси ресторану Заставного, а також 20 метрів від маленького кіоску з випічкою.

Щоб не роздратувати дорогих гостей, вирішують прибрати зайві споруди. Кіоск з випічкою прибрали, терасу літнього барного майданчика закладу « Клуб файне місто» не стали зносити.

Ми стали залежні від касти обраних, захочуть і ваша справа завтра ліквідована, бо заважає вона обраним. Жодний бізнес не має шансів вижити, коли існує група людей котрі живуть по інших законах.

Остання сесія міської ради мала подарувати Заставному новий подарунок. Приміщення колишнього ресторану «Україна». Жодних аукціонів, ринкової ціни на нерухомість, чесності та прозорості, бо ці слова тільки для рядових громадян. Зі слів депутатів міської ради, активно нав’язують позицію, що саме Заставний має отримати приміщення. Він його отримає, бо ми самі створили собі касту обраних.

Ми так живемо. Нам так добре.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора