Посла США в Україні повідомили про спробу «натягнути американську фірму на «бапки»»

«В Тернополі відкрився Макдональдс… з присмаком скандалу. Вчора 24 жовтня в м.Тернопіль відкрився Макдональдс.
Коротка передісторія та те, що ми маємо на сьогодні :
В прозорих ринкових умовах повинно бути: фірма Макдональдс збудувала і відкрила свій бізнес.…. По факту є: збудував депутат ВРУ від Фронту Змін Заставний Р.Й.(через свого помічника) об’єкт. Продав фірмі Макдональдс. І аж тоді останній ДОЗВОЛИЛИ відкрити свій бізнес в Тернополі. ГО «Тернопільські підсумки» відкритим листом до посла США в Україні повідомили про спробу «натягнути американську фірму на «бапки»». Про «не чисту схему» говорить і той факт, що під тиском активістів відкрито кримінальне провадження по підробці документів, що стосуються саме будівництва даного об’єкту. Правда, прокурори заробляють собі на вілли шляхом отримування хабарів, від того ж Заставного Р.Й., за затягування справи . Інакше, як поснити, що Результат їх дій рівняється нулю….. Ми не будемо брати до уваги ряд посадовців Тернопільської міської ради , які в робочий час , на камеру (для звіту перед Заставним , мол бізнес зайшов в Тернопіль легально) наминали за дві щоки бургери))). Хоч, їм більше пасували б «чупачупси» ХХL розміру від Ром.Йос.))))). Факт залишається фактом: від офіційного відкриття (перерізання стрічки) офіційна влада самоусунулась під різними приводами. А це говорть про те, що : очільники міста та області намагаються, потихеньку, дистанціюватись від скандально-кримінальних проектів проФФесора Мориарті – Заставного. А дистанціювання, передбачає за собою скоре забуття та списання останнього , як політика. Роман Йосипович вже не «папа Тернополя»!!! (саме так він себе позиціонує у Верховній раді України). Які ж висновки з вищевикладеного:

Ромко «облапошив» , на місцевому рівні, громаду Тернополя (НАС ВСІХ) на кругленьку суму, адже земля не пішла ні з аукціону, ні не була передана на пряму фірмі Макдональдс; гарненько «підмочив» репутацію держави Україна на світовому рівні… Хочете бізнес? Маєте «занести» Роману Заставному… Це месідж Незалежної України! Ось такі справи , синочки мої…
Прошу ото опублікувати на шпальтах вашої Газети, та направити в куперті до чесних журналістів.
З повагою, цьоця Даня»

Такий текст надійшов на адресу ГО «Тернопільські підсумки». Розміщуємо його без правок та змін. Одночасно, пропонуємо самому чесному та непідкупному депутату Заставному Роману Йосиповичу (наша особиста думка) , у випадку, якщо він має відношення до вищенаведених фактів, надати нам матеріал для розміщення Вашої особистої, ПРАВДИВОЇ думки з цього питання.
З повагою,
Голова ГО «Тернопільські підсумки» Білан Тарас

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора