Надал закликав перевірити достовірність заяви Турського, який звинуватив його у замовленні нападу на нього

12 листопада, під час прес-конференції, екс-свободівець Ігор Турський прямо заявив, що підозрює міського голову Сергія Надала у замовленні нападу на нього, коли екс-депутату 22 лютого цього року було завдано ножове поранення, – пише Політерно.

За останній час було скоєно два напади: перший на активіста Віталія Ващенка, який закінчився фатально, другий на екс-депутата міської ради Ігоря Турського.

Напад скоїли посеред білого дня у центрі Тернополя. Турський йшов за сином у школу, коли до нього підбіг тепер вже відомий підозрюваний і наніс ножове поранення у стегно. Ця справа набула резонансу у місцевих ЗМІ. Проте з моменту нападу пройшло вже більше 8-ми місяців, а поліція справу так і не розкрила.

У суботу, 10 листопада, відбулось судове засідання щодо обрання міри запобіжного заходу підозрюваному у нападі на Ігоря Турського Станіславу Ладусі. Суддя виніс увалу тримати підозрюваного під вартою або ж вийти під заставу 60 753 гривні. Таке рішення обурило потерпілого.

“Рішення, яке виніс суддя про розмір застави, я вважаю неприпустимим. Це надто низька ціна для такого злочину”, – коментує Ігор.

Ігор Турський підозрює в організації нападу міського голову Тернополя Сергія Надала. Про що відкрито заявляє.

“Неприпустимим є те, що виконавці, як і замовники нападів залишаються непокараними. Зважаючи на відсутність будь-яких інших конфліктів крім конфлікту з місцевою владою і це бачило все місто. Неодноразово говорив слідству, я підозрюю в організації нападу міського голову та його близьке оточення. Я не можу розголошувати деталі слідства, але є дуже багато зачіпок  і я впевнений, що ця справа може бути розслідувана і багато чого може виплисти на поверхню. Ц здивує всіх”, – розповів Ігор Турський.

Міський голова одразу ж відреагував на обвинувачення екс-депупата листом-зверненням до ГУНП у Тернопільській області. Де зазначив, – “На окремих тернопільських інтернет-сайтах з’явилася інформація, що колишній депутат міської ради Тернополя Ігор Турський, який позбавлений мандату за народною ініціативою, звинувачує мене у причетності до нападу на нього. Незважаючи на безглуздість таких звинувачень, я не можу не відреагувати на цю інформацію. Адже окремі політичні сили намагаються почати свої виборчі кампанії з гучних фейкових скандалів”, – йдеться у зверненні.

Відтак Надал закликав керівника Національної поліції Тернопільщини провести максимально відкрите розслідування у справі нападу на Турського, у тому числі «перевірити на достовірність дані самого потерпілого». «Нагадую, що стаття 384 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність  за «введення в оману суду або іншого уповноваженого органу». Тому прошу Вас після розслідування публічно оприлюднені висновки слідства по всім пунктам кримінального провадження. У тому числі по факту звинувачення мене у причетності до цієї справи. Сподіваюся на швидке та об’єктивне розслідування», – йдеться наприкінці звернення за підписом Надал.

За словами Ігоря Турського міський голова таким чином намагається захистити та відгородити себе від цієї справи.

“Це звернення це спроба захистити себе та відгородити від цієї справи. Я повторюсь ще раз, в мене нема конфліктів ні з ким крім конфлікту з місцевою владою,  на чолі якої стоїть Сергій Надал. І цей публічний конфлікт бачило все місто, коли нас не пускали у міську раду. Це переросло в напад на мене. Тому я маю об’єктивні причини підозорювати Надала в тому, що сталося. В мене є питання до національної поліції. Чомусь до сьогоднішнього дня у Надала не взяли свідчення”, – зазначив Ігор Турський.

Автор матеріалу:
Всі 228 матеріалів автора