Тернопільські депутати підготували щедрий подарунок для родини Заставних

Рішення про дозвіл на продаж комунального приміщення колишнього ресторану “Україна” депутати прийняли на сесії міськради. Згідно із незалежною експертизою, вартість приміщення на бульв. Шевченка, де зараз працює кілька закладів, не менше 30 млн грн.

Завдяки цим коштам, як кажуть у міській раді, можна виплатити зарплати вчителям та лікарям і купити автобуси для єдиної комунальної транспортної мережі. Позачергову, 29-у сесію міської ради провели у середу, 14 листопада.

– Під час попередніх сесій виникали питання, бо громадськість не мала інформації про вартість продажу, – каже мер Сергій Надал. – Було багато інформації про те, що продаж буде за заниженою ціною, або тією, яка нижча ринкової. В результаті попередньої сесії ми отримали звернення від громадськості та журналістів про проведення оцінки і після того приймати будь-які рішення про продаж. Фонд майна на доручення сесії замовив незалежну експертизу, визначили вартість цього об’єкту і саме вона лягла в основу рішення.

Тобто депутати проголосували за те, щоб дозволити підготовку продажу об’єкту, але за ціною не менше, ніж 30 мільйонів гривень, які визначила незалежна експертиза.

Ці кошти бюджет міста, як каже пан Надал, має отримати ще у 2018-ому році. – Ці кошти та ряд інших надіємось спрямувати на виплати зарплат освітянам та медикам, – додає міський голова. – Ще КП “Тернопільелектротранс” провів тендерну процедуру і є можливість розпочати закупівлю двадцяти автобусів для створення єдиної комунальної транспортної компанії міста.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора