Хамовитому Барні дали здачі

Чортківські атовці підтримали флеш-моб, започаткований тернопільськими бійцями, і розписали лайливими словами біг-борд «Про відродження Української армії у Чорткові» із прізвищем одіозного народного депутата з фракції «БПП-Солідарність» Олега Барни.

У підтвердження, що це зробили саме місцеві атовці, вони сфотографувалися біля біг-борда, виклали світлину в соцмережах та зробили відповідних запис, де висловили своє ставлення до нардепа.

Реакція «порошенківця» не забарилася.

– Ці «патріоти» мають за «честь» зробити пам’ятну світлу на фоні розписаного лайкою біг-борду та поширювати у соцмережах із своїми «патріотичними» дописами. Але ці «патріоти» не здогадалися, чи умисно у них не дійшли руки до оцінки біг-борду, що висить більше 2 місяців біля мосту в м. Чорткові за 400 м від попереднього. Цей біг-борд виставлений затятому ригу, українофобу, проросійському політику Євгену Мураєву, із скритою символікою російської армії та із вини котрого, як і подібних йому, розпочалася війна на Сході країни. Агов, «патріоти», на кого працюємо?, – дорікнув атовцям Олег Барна.

До речі, це не вперше, коли бійці з Чортківщини висловлюють своє негативне ставлення до депутата-«порошенківця».

У жовтні на площі Героїв Євромайдану в Чорткові під час урочистого відзначення Дня захисника України, як тільки народний обранець підійшов до мікрофона, щоби виголосити вітальну промову, вояки, розвернувшись, покинули стрій. Учасники бойових дій на сході України демонстративно виразили свою зневагу до народного депутата. У такий спосіб, як роз’яснили атовці місцевим журналістам, вони показали Олегу Барні, що «він абсолютно не вартий їхньої уваги».

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора