Алкоголіка Овчарука “відмазали” від потенційного вбивства

Третє судове засідання у справі голови Тернопільської облради відбулось 21 листопада у міськрайонному судді. А 22 листопада суд виніс постанову про закриття провадження. Причина – відмова від показів відразу двох свідків.

Пан Овчарук, на якого склали протокол за відмову проходження алкотста, не з’явився на жодне судове засідання. Адвокат чиновника Костянтин Василишин оскаржував саме протокол патрульних. Мотивуючи це численними, на його думку, порушеннями з боку поліцейських під час складання самого протоколу.  Тим, що Віктор Овчарук нібито не відмовлявся від проходження медогляду на вміст алкоголю у крові в медзакладі. Та що свідки підписали протокол, не бувши присутніми в той момент, як його оформляли.

Спершу 9 листопада на суд не прийшла одна з понятих, тому заслухавши лише одного свідка, суд призначив ще одне засідання на 21 листопада. На ньому понята заявила, що підписала незаповнений бланк, який їй дали патрульні і тих, свідчень, які там вписані – вона не давала.

Нагадаємо, вночі 12 жовтня патрульні зупинили на вул. Малишка у Тернополі іномарку. За кермом, виявилося, був голова облради Віктор Овчарук. Від нього, зазначено в протоколі, патрульні чули запах алкоголю, хода була нечіткою, руки тремтіли. Від проходження алкотесту “Драгер” посадовець відмовився. Тому на нього склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП – за відмову. Нашим журналістам Віктор Овчарук тоді пояснив тоді, що пив валеріану, адже почувався дуже погано. У нього гіпертонічний криз і від ночі він був у лікарні.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора