Для народного депутата закон не писаний

Рішення про демонтаж прийняли на виконкомі міської ради 28 листопада.
Йдеться про демонтаж об’єктів у яких немає оформлених документів на землю. Зокрема, літні майданчики закладів “Коловорот” на бульв. Т. Шевченка, “Кабачок”, “Тернопіль Вечірній”, біля Arena Hall, стейк-хаус Beef&Pizza, бар-пад Big Brothers, “Тісто”, лаунж-бар Luxury Home, піцерія Bianco, “Чаплін”.

Демонтують і кілька торгових майданчиків. Один на бульв. Т. Шевченка, 21, біля ТЦ “Орнави”, біля торгового комплексу “Молодіжний” та кілька тимчасових споруд на бульв. Д. Галицького, зазначив начальник відділу земельних ресурсів ТМР Віктор Кібляр. За словами міського голови, термін дії дозволів на встановлення літніх майданчиків завершився 31 жовтня, а незабаром 1 грудня і власники цих закладів навіть не думають про демонтаж. В міській раді сподіваються, що власники демонтують літні майданчики добровільно. В іншому випадку муніципали це зроблять примусово.

Важливо відмітити, що об’єктів котрі належать народному депутату Заставному Роману в списку нема. Декілька на бульварі Т. Шевченка знесуть, в той час коли на проїжджі частині  літній майданчик біля “Файного міста” залишають. Сам заклад орендує комунальне приміщення колишнього ресторану “Україна”. Родина Затавних робить спроби без відкритого аукціону  купити приміщення в чотири рази дешевше. Про це “Громадське слово” писали раніше.

 

Автор матеріалу:
Всі 311 матеріалів автора