“Свободівцю” Олексію Кайді подарували квартиру в Києві

4 Грудня 2018
11:58
Джерело: Репортер
Переглядів: 2 758
Популярне:

Заступник міського голови Івано-Франківська, екс-нардеп і екс-голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда у минулому році отримав від близьких родичів шикарний подарунок у вигляді квартири в Києві. Обновка має площу 48 кв. м і в декларації Олексій Петрович оцінив її в 49 241 грн.

Також Олексій Кайда задекларував ще три об’єкти нерухомості – у Тернополі, Підгородньому та Бердянську. Квартира у Бердянську, де народився Кайда, має площу 51,9 кв. м. (50% власності), житловий будинок у селі Підгородне, що під Тернополем, який він будував зі своєю колишньою дружиною, відомою біатлоністкою Оленою Підгрушною, розкинувся на площі 216 кв. м. Там ж має земельну ділянку площею 800 кв. м. Теперішня дружина Олексія Кайди задекларувала квартиру в Тернополі площею 70 кв. м.

Із транспортних засобі у власності Кайди автомобіль “Мітсубісі Паджеро” (2010 р.в.), який був придбаний два роки тому. Його дружина задекларувала автомобіль марки “Тойота Яріс”.

Згідно з електронною декларацією доходів, впродовж 2017 року Олексій Кайда, працюючи на посаді заступника міського голови Івано-Франківська, отримав заробітну плату у розмірі 351 339 гривень та 299 890 гривень доходу від продажу нерухомого майна – земельної ділянки у Винниках, що поблизу Львова, площею 1000 кв. м. Дружина Олексія Кайда у 2017 році, працюючи юристом у Тернопільській обласній раді, отримала заробітну плату у розмірі 232 000 грн.

Окрім цього, пан Кайда задекларував 300тисяч гривень готівкових коштів.

Нагадаємо, Олексій Кайда нещодавно взяв творчу відпустку і замість роботи в Івано-Франківській мерії, активно включився у виборчий процес, адже є одним з очільників партії «Свобода».

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора