Кишені депутатів важливіші ніж проблеми солдатів

13 Грудня 2018
18:47
Переглядів: 734
Популярне:

Сайти пишуть вітання чиновників для солдатів. Багато гарних слів, але чи щирі ці слова… Особисто я сумніваюсь в цьому.

Можна було б промовчати, і забити на це як більшість робить сьогодні, але так не хочеться тих брехунів слухати та читати. Можливо і ви не захочете.
В листопаді 2017 року в Підгайцях сталась трагедія, загинув чоловік (учасник АТО). 

Оскільки аварія в даній частині міста не в перше, а цього разу з летальними наслідками, громада обурилась та висунула перелік вимог до виконання місцевою владою.

Важливо додати, що поруч школи, а тому діти потенційно в небезпеці. (Станом на 2018 там вже створено Опорний навчальний заклад району)

Але писати заставляє інше. Саме на цій ділянці дороги живе солдат. Доброволець, котрий не задумується ні про що, а бере наплічник та йде захищати спокійне життя своїх дітей в домівці. Не хочу називати ім’я чоловіка, щоб не спекулювати на цій темі. Але як можна мовчати?

Станом на сьогодні жодних вимог не виконано. За рік часу зуміли лише одну розмітку пішохідного переходу відновити, все…

Трагедія, воїн за незалежність України загинув на мирній підгаєцькі землі, інший залишив домівку і пішов на війну з думками, а чи все добре біля домівки! А вони палець об палець не вдарили, щоб розв’язувати ці проблеми.

Свого часу мав можливість чути розмови на цю тему у двох кабінетах: міського голови та голови РДА. Розмови були різні, а результат один. Пояснюють тим, що коштів нема, що дорого державного значення, а тому без «Тернополя» не можуть втручатись.

Все здається так, але особисто я не віру таким “відмазкам”!

Понад 250 тисяч гривень за 2017 рік було потрачено в Підгаєцькому районі на безпеку дорожнього руху. Ні, точніше було потрачено на родину народного депутата Тараса Юрика. 98 тисяч гривень потратила міська рада та ще понад 150 тис. грн потратив один із підрозділів адміністрації. Усі ці кошти пішли близькому родичу Юрика за так звані «комплекси пішохідні переходи». Прочитайте будь ласка тут. 

Якщо ціна громаду влаштувала за ці «знаки» та депутати районної, міської ради дозволили потратити кошти громади, то це проблема громади, що таких депутатів обрали. Дивує інше..

Знаки встановлюють саме на цій частині дороги, на якій чомусь не можуть встановити автомобільні відбійники. Як бачимо для схем депутата можна все і місцеві «чинуші» запросто йдуть. Все, що стосується проблем місцевих людей то їм плювати на це!

Детальніше розписано все з документами тут!

Позначки:
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора