Блогерка з Тернополя придумала нову схему видурити з людей грошенят?

Соціальними мережами гуляє реклама Пренкович Тані, де вона запрошує людей на зустріч з нею. Зустріч звичайно не безкоштовно, Таня ж «відомий» блогер не може дозволити собі безкоштовно поговорити з людьми.

В рекламі сама Таня себе подає як відома мама, фешнБлогер, бізнесВумен. Про те на одному з ефірів Пренткович зізнається, що сторінка в соціальні мережі Інстаграм приносить більше коштів ніж її «закусочні», а тому вони готують документи франшиз. Тепер інші будуть платити чималі кошти, лише щоб використати назву закладу.

Отже, основний бізнес Тані Пренткович це блог в соціальні мережі, де в неї декілька сотень тисяч підписників. Як вдалось їй здобути таку популярність?

Останні два тижні тернопільські сайти пишуть про шахрайський вчинок Пренткович Тані. Влітку відома блогерка з Тернополя Таня Пренткович розігрувала путівку на Кіпр, проте злітати в омріяну відпустку переможниці Ользі Свериді (@olg.svrd) не судилося через байдужість організаторки конкурсу.

– Маємо неприємну ситуацію. Знаєте блогера Таню Пренткович? Так ось, викладаю, що сталося. На своїй сторінці в Інстаграмі вищезгаданий блогер проводила конкурс giveaway, призом якого була поїздка на Кіпр. Моя сестра виграла цей конкурс, але замість призу отримала «нічого не знаємо, нічим допомогти не можемо, ми вам нічого не винні». Докази є у вигляді скріншотів, – написала сестра переможниці Олеся Сверида.

Невже різними шахрайськими розіграшами вдалось набрати підписників, а Таня майже кожного тижня щось розігрує, а потім видавати себе за відомого і популярного блогера?

Але з реклами бачимо, що Таня зрозуміла як “користуватись” своєю аудиторією. Тепер вони платять кошти щоб з нею зустрітись. Можливо платити будуть і ті, кому одного разу «чомусь» не пощастило в численних giveaway (сьогодні саме так модно називати розіграші, де не завжди все чесно).

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора