Як це було: закулісся Ice Fashion Show

Театральний майдан, центральна ковзанка міста, цікаві колекції та звісно дефіле на ковзанах. Саме таким перед містянами повстало унікальне шоу Ice Fashion , яке днями пройшло у нашому місті.

За лаштунки даної події нам допомогли заглянути директорка модельної агенції One Model’s Agency Христина Стрілковська та засновник бренду Vida Winter Олександр Пархоменко.

директорка модельної агенції One Model’s Agency Христина Стрілковська
директорка модельної агенції One Model’s Agency Христина Стрілковська

– Христино, як виникла ідея створення Ice Fashion Show?

Христина С.: Ідея виникла ще на початку осені, однак сам процес підготовки та тренування почались із відкриттям центральної ковзанки Тернополя на Театральному майдані.

– Як проходила сама підготовка, можливо виникли якісь труднощі у процесі організації заходу?

Христина С.: Особливих труднощів не виникало. Звісно, були певні нюанси, адже це все таки показ під відкритим небом у зимову пору року, що автоматично робить проект ризикованим, бо тут важливу роль відіграють: погодні умови, реакція людей і звісно вміння моделей кататись на ковзанах. Однак, незважаючи на це проект відбувся, а по кількості позитивних відгуків можна дійти висновку, що такі проекти надзвичайно цікаві нашому місту.

– Під час заходу моделі дефілювали на ковзанах, зрозуміло, що це потребує певних навиків та вмінь. За яким принципом відбувався відбір моделей, обирали серед тих хто вже міцно стояв на ковзанах чи участь у кастингах брали всі бажаючі?

Христина С.: Під час відбору моделей ми велику увагу приділяли вмінню моделей кататись на ковзанах, однак, були і ті, хто стояв на ковзанах вперше. Однак, завдяки наполегливим тренуванням (двічі на день) з інструктором всі швидко опанували новий навик.

– У ході заходу було представлено 3 колекції одягу, які бренди демонстрували свій одяг?

Христина С.: Відкривала даний захід колекція «Гетьманівна» «Театру мод» від Галицького коледжу ім. В. Чорновола. Другими свою колекцію представили «Шуба Дуба», а закривав захід бренд з м. Хмельницький Vida Winter, вони представили колекцію яскравих комбінезонів з натуральним хутром, також цей бренд подарував глядачам суттєві знижки та подарунки на продукцію бренду, але думаю власник бренду Олександр Пархоменко розповість про це значно більше.

– Олександре, скажіть це перший досвід участі у таких заходах чи ви раніше брали участь у схожих шоу?

Олександр П.: Це перший досвід у такому форматі, адже наші основні продажі йдуть через інтернет, але сама ідея заходу нам сподобалась і ми вирішили взяти участь та вперше представити свою колекцію у формі показу, тим більше подіум доволі незвичний.

– Сьогодні ви представили зимові комбінезони для жінок та дітей, а як щодо чоловічої колекції?

Олександр П.: Чоловічі зразки ми відшиваємо лише за індивідуальними мірками або Family Look для усієї сім’ї. Тому сьогодні представлено лише жіноча та частково дитяча колекція.

– Христино, які емоції Вас переповнюють після завершення Ice Fashion Show?

Христина С.: Змішані, адже закінчення кожного проекту це завершення маленької історії. Проте, оглядаючись назад і оцінивши кількість докладених зусиль людей задіяних на цьому заході розумію, що з такою командою не страшно у вогонь і у воду. Тому з одного боку це сумно, бо цей проект закінчився, але і радість, що проект вдався і він цікавий людям. Також переповнює гордість, що ми створили проект, який практично немає аналогів.

– Плануються найближчим часом нові проекти та шоу?

Христина С.: Звісно, ідеї є завжди, однак, вони у стадії обговорення та планування, адже нові проекти мають бути видовищніші та масштабніші. Тому очікуйте анонси від нашої команди вже зовсім скоро.

Партнери заходу:
Модельне агентство One Model’s Agency Ternopil
КП «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя»
Салон краси Rockriss
Soloway Production
Глянцевий журнал City Life
List.ua
Галицький коледж ім. В. Чорновола
Хутряний простір Шуба Дуба
Елітні зимові комбінезони Vida Winter
Постановщик: Владислав Франків
Фотограф: Юрій Алексєєнко

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора