Шахрайство в мережі: прочитай мою історію, щоб не вляпатись в свою

Мене звати Олеся і я хочу вам розповісти історію про те, як одна із блогерів Тернополя познущалась з моєї сестри, а пізніше з мене та нашої мами.

Пренткович Таня один із блогерів з Тернополя в мережі Інстаграм. Для збільшення своєї аудиторі вона регулярно розігрувала різні призи. В одному із таких розіграшів взяла участь моя молодша сестра. На наше здивування Оля перемогла. Я на той час не знала хто така Пренткович Таня, але коли сестра повідомила сім’ї, що «виграла поїздку на Кіпр на двох», моя реакція була «я думаю, що з цього нічого не буде». «Ти що, це ж Таня Пренткович, вона відомий блогер, вона не може обманювати людей»,- сказала моя сестра.
А далі, ми дізнались усю цю «кухню» Інстаграм бізнесу.

З серпня до грудня мою сестру годували обіцянками. Хоч в розіграші було оголошено, що поїздку дарує Таня Пренткович, сестрі зателефонували, привітали з перемогою і сказали,що це організатор – усі питання до нього.

З самою Танею не вдавалось завжди поспілкуватись, усю корпоративну роботу вона веде через своїх помічників. 7 грудня помічники написали, що «більше нічого зробити не можуть». «Організатор виявився шахраєм, усі зусилля вирішити це питання марні»,- такі повідомлення прийшли з кооперації Пренткович.
Я старша сестра Олі, живу в Європі, де репутація завжди є важливою для людей і бізнесу. Я спробувала сама вияснити чому так сталось. Розмова з Танею не склалась. Остання все переклала на «організатора», а тому зняла з себе будь-яку вину. Як Таня Пренткович могла розігрувати дорогоцінний приз, а поїздка на Кіпр коштує не маленьку суму, з неперевіреним організатором? Як могла погодитись на умови невідомого їй «організатора», оскільки могла постраждати її репутація.

Скоріш за все вони розраховували на те, що ми будемо мовчати і все швидко забудеться. Чому я мала замовчати цю історію? Чому мала повірити в «організатора», імені якого мені не вказували, жодної сторінки з розіграшами цього організатора чи будь якою історією роботи цього організатора. Та навіть скрінів переписки з організатором, на прохання сестри, нам не надали?

Вчора Таня Пренткович вирішила написати пост, щоб поставити «крапку» в цій історії. Але Таня жодного разу протягом цих місяців не пробувала відкрито пояснити що відбувається. Тому я постараюсь пояснити опираючись на докази (наші діалоги та публікації Пренткович).

7 грудня, коли помічники Пренткович сказали моїй сестрі, що «організатори виявилися шахраями», а тому жодного призу не буде. Я вирішую викласти усю цю історію в одній із спільнот. Це підхопили Тернопільські ЗМІ. Після мого допису та статті в газеті, Таня викладає в інстаграм сторіс, де робить наклеп на сестру, що та вимагала в неї 3000 грн. Викладаючи лише один скріншот з переписки, щоб не стало зрозуміло, що насправді сама Пренткович писала «готова перевести вам свої гроші». У відповідь я публікую ще один допис з доказами її брехні. Після такого повороту Таня викладає відео в сторіс, з закликом «переможниця, віднайдись», вказуючи на те, що нібито моя сестра «заблокувала» Таню і ховається від неї. От подумайте хто б ховався від отримання приза, де логіка?

Якщо б це була правда, тоді, все ж, як блокування Тані могло помішати вручити приз моїй сестрі. Приз мала б віддати організатор, справи від імені Тані ведуть її помічники з іншої сторінки. В чому була проблема зв’язатись і віддати?

Для чого Таня після публікацій в ЗМІ каже, що «сертифікат надсилали, а переможниця його не забрала», якщо перед тим її помічники написали, що організатор шахрай і нічого не буде!

Сьогодні Таня на свою аудиторію поливає нас брудом, ображає нас. Нас це – мене, мою мама, сестру та ще й тата приплела. Таня Пренткович жодного разу не зв’язалась з нами і не поцікавилась, як це все вирішити. Чому Таня Пренткович жодного разу офіційно не повідомила, що з Кіпром її обманули і вона вибачається перед переможцем. А сьогодні ми винні, бо не замовчали, а розказали усю правду людям. Чому ми маємо дозволяти таке відношення до себе?

Таня вчора почала писати людям коментарі, що ми не так себе повели, а тому нічого не отримаємо.
Все, що ми зробили не так – це не замовчали цю історію. Не дозволили себе ошукати.
Після перших публікацій в ЗМІ одразу знову зявився організатор. Дівчина Ліна (організатор) написала що вже готові перекинути 3 тисячі грн, та попросила в мами, щоб та дала рахунок. Коли я це дізналась, одразу маму попросила зблокувати карту, щоб вони не змогли кинути кошти. Приз був поїздка на Кіпр і обіцяла його Таня Пренткович, публічна особа. Після такого скандалу Таня б мала старатись якось сама вирішити ситуацію. А натомість виклала в Інстаграм чергову брехню, що «переможець відмовився від приза», прикріпивши частину (не всі) скріншоти з нашої переписки з організатором (а звідки вона їх взяла, якщо організатор, за словами її кооперації шахрай?).

В частині, яка не була викладена Пренткович чітко пише, «від приза не відмовляємося, а переможець вже є і 4 місяці не може дочекатися обіцяного приза»

Тепер Таня заявляє, що хоче передати кошти, які становлять вартість подорожі на Кіпр на благодійність замість того, щоб віддати переможцю приз. Але чому ці кошти тепер, виявляється, в неї, якщо вона винила організатора у шахрайстві?

Сьогодні, коли вона нас поливає брудом, це вже діло честі. Дякуючи, що нам погодились допомогти, ми доведемо цю історію до фіналу.

Правда переможе!

спеціально створена сторінка з усіма наведеними доказами

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора