Інстаграм блог: бізнес чи афера?

Після публікації статті «Блогерка з Тернополя після скандалу втрачає аудиторію» сайт «Збудовано в Тернополі» перестав працювати. Головний редактор Наталя Станько повідомляє про можливу атаку, оскільки стаття розкривала рейкову популярність однієї блогерки з Тернополя.

Сайт «Збудовано в Тернополі» справді не працює на сьогодні (4 січня). Чи справді причиною, атаки може бути стаття про Пренткович Таню ? Стаття наводила факти масової «втечі» підписників від блогерки.

“Я в шоці!
Після вчорашньої, ще однієї правдивої статті Петра Заставецького про тернопільську блогерку Пренткович, наш сайт “Збудовано в Тернополі” ліг.
Я теж стала на захист обманутої Olesia Sveryda і її сестри, знаю, що таких сотні людей, а може навіть тисячі, але всі бояться публічно про обман заявити.
Абсурд, але люди бояться відстоювати правду через страх перед так званою там “блогеркою”, у якої з 300 тис. накручених підписників 90%- діти 12-16 років.
Терпіти не можу брехунів, які ще й публічні особи,і не важливо чи це чиновник, міністр, чи якийсь там “блогер”.”, написала Наталя Станько.

Скандал, в який вляпалась Пренткович, може справді стати фатальним для її блогерської діяльності. Кількість підписників, та їх активність рівноцінно дорівнює ціннику на рекламу в блозі. Розуміючи, що аудиторія може побачити правду, Таня вдається до різних методів втримати підписників. В той час, коли невідомі атакували сайт, Таня оголошує черговий розіграш (до цього пообіцяла аудиторії більше не проводити розіграшів), де за обіцяні призи просить читачів підписуватись та коментувати. Перед рекламодавцями варто імітувати ілюзію популярного блогу.

Даль для читачів стаття з сайту Збудовано в Тернополі.

Блогерка з Тернополя після скандалу втрачає аудиторію

Роздута «повітряна кулька» персонального бренду Тані Пренткович, здається, «дала тріщину». За останні тижні підписними масово «покидають» сторінку блогерки. За даними ресурсу «Social Blade» за останні два тижні акаунт Тані Пренткович втратив приблизно 3 тисячі спостерігачів.

Пренткович робить спроби втримати підписників розіграшами призів, попри обіцянку більше їх не проводити і не рекламувати. На тижні було знову розіграно 1000 гривень, що додало 2 500 нових спостерігачів. Але це не допомогло. Здається, молодь розчарувалась в Тані, оскільки в день відписується до 600 користувачів соціальної мережі Інстаграм.

Причиною такого активного протесту став скандал з розіграшем Танею поїздки на Кіпр. 4 місяці кооперація Пренткович «годувала» переможницю обіцянками та очікуванням, а в результаті приза так і не віддали. Переможниця розказала про усі деталі розіграшу та те, як залишилась обманотою та политою брудом з сторони блогера. Читати тут.

Зробивши винним переможця, Таня пообіцяла переобрати переможця, або віддати кошти на благодійну справу. Така заява визвала підтримку в підписників, оскільки аудиторія завжди схвально відноситься до благодійних акцій. Але, нажаль, це були знову пусті слова від Пренткович. Більше місяця минуло, а доля коштів, які складають вартість поїздки на Кіпр, залишилась невідомою. Очевидно, що їх так ніхто і не отримав.

Після цього скандалу Тернопілські ЗМІ публікували статті про численні розіграші Пренткович, де зовсім не зрозуміло хто переможець, та чи отримували вони обіцяні дорогоцінні призи.

Усі ці історії «відкрили» очі користувачам Інтернету на блог рудої дівчини з Тернополя. Користувачі не стримувались в своїх коментарях.

Підштовхує підписників на такі радикальні дії й сама Таня Пренткович. Вона вирішила блокувати усіх, хто буде запитувати правду стосовно розіграшів. Усі коментарі на цю тему Таня видаляє, а підписників, що задають подібні запитання відправляє в «чорний список». Довіри в роздуту «щирість» блогера, підписники втратили.
Молодь, прочитавши статтю «Обережно персональний бренд «Таня Пренткович»» запитували Таню чому так сталось. Коментарі видалялись. Люди не отримували відповідей, пояснень… Відбувся розрив шаблонів. Образ, який роками старалась Таня собі створити не зійшовся з діями.

Час покаже, чи зрозуміють люди правду, але результати не змусили себе чекати.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора