«Рожева реклама» колишніх «регіоналів» від тернополянки

Це сталось! Тернопільська блогерка Пренткович Таня показала свою ціну. Дівчина прорекламувала у своєму блозі кредитну карту «ТАСкомбанку». Реклама звичне діло для блогерів скажете ви. Так, але Таня назвала себе «лідером думок». Дівчиною, котра хоче задавати моду думок, поглядів, вподобань…

То чи могла собі дозволити Таня подібну рекламу, оскільки банк належить колишньому «регіоналу» Сергію Тігіпку. Звичайно, ми живемо не в нацистській державі, міністерства моралі ще нема. Тому розгляньмо саму рекламу.

Основний меседж для підписників це колір картки. Так, Карл, лише тому що вона рожева, Таня рекомендує її. Важливу інформацію про відсоткові умови чи будь які інші умови фінансової установи замовчується. Для чого, якщо картка буде рожева, а це вже достатньо її замовити.

Читачі Тані одразу активно почали запитувати про умови користування, на що не отримали жодних пояснень. Пояснень нема на сайті фінансової установи. От так все просто, телефоном кажеш ім’я, місто та отримуєш свою «рожеву мрію». А що буде дальше це вже ваші проблеми.

Чому це так важливо! Вік соціальної мережі Інстаграм до 25 років, тому більшість ведеться на таких «лідерів думок». Останнім основне заробити, байдуже на довірливу аудиторію.

Питання моралі. Чи варто його піднімати? Але більшість з нас змушені піти на ті чи інші труднощі, щоб зберегти себе, свою країну. Усі ми вимагали морального вчинку від Президента припинити бізнес з агресором та продати бізнес в Росії. А чи вимагаємо цього від себе?

Можна уникнути питання моралі, але чи можна собі це дозволити, коли війна в країні.
У 2017 році дружина Сергія Тігіпка війну з Росією назвала громадянською, а сам Тігіпко купляв дочірні банки Російської федерації на території України. “Нацбанк погодив громадянину України Сергію Тігіпку набуття опосередкованої істотної участі в розмірі 99,9% статутного капіталу ПАТ “ВіЕс Банк” через компанію Bailican Limited (Республіка Кіпр), яка придбає 99,9% акцій банку”, – повідомляє прес-служба регулятора.
99,9% акцій “ВіЕс Банку” опосередковано належать Сбербанку Росії.

Гроші не пахнуть, а тому тернополянка за кругленьку суму готова робити «рожеву» рекламу для фінансових установ.

Пренткович нещодавно повернулась з Амстердаму, де з друзями відпочивала. Серед друзів син та невістка народного депутата Романа Заставного! На січень та лютий знову анонсувала дорогі подорожі.

Це для вас має стояти питання моралі. Їхня задача заробляти на вас. Чому Таня має відмовлятись через “питання моралі” продавати рекламу, якщо її друга тато(Роман Заставний) продовжує (зі слів місцевих депутатів) вести бізнес зі Сбербанком Росії в Тернополі?

Для довідки. Власник банку «ТАСкомбанк» Сергій Тігіпко.

У грудні 1987–1989 — секретар із пропаганди та агітації Дніпропетровського обласного комітету ЛКСМУ.
У жовтні 2003 року заявив про намір балотуватися на посаду Президента, але потім підтримав Віктора Януковича та очолив його виборчий штаб. 29 листопада 2004 року, після другого туру президентських виборів й початку Помаранчевої революції, пішов з посад голови Нацбанку та керівника виборчого штабу Януковича.[4]
З 28 листопада 2009 року — Голова політичної партії «Сильна Україна».
11 березня 2010 р. призначений віце-прем’єром в уряді Азарова.
9 грудня 2010 року Указом Президента України Віктора Януковича призначений на посаду Віце-прем’єр-міністра України — Міністра соціальної політики.
З 17 березня 2012 року — заступник Голови Партії регіонів.
У квітні 2014 року виключений з Партії регіонів.
З 5 серпня 2014 року — Голова політичної партії «Сильна Україна».

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора