Порошенко викликав Зеленського на «серйозну розмову», ‒ депутат

Президент України Петро Порошенко викликав «на розмову» амбітного кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського. Як з’ясували журналісти «Фрази», про це заявив депутат Сергій Лещенко.

Як передає Rambler, народний обранець вважає, що в разі участі популярного артиста у виборах президента, чинний глава держави не зможе навіть вийти у другий тур, оскільки найбільшою популярністю в Україні в даний час користуються Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський.

За словами Сергія Лещенко, Петро Порошенко скористався тим, що головний гуморист країни запланував зйомку чергового випуску телешоу «Квартал 95» у палаці «Україна». Як відомо, ця будівля входить в структуру державного управління справами, яка підпорядковується президенту України.

«Петро Олексійович не міг упустити можливості, щоб самому все розпитати з перших вуст… Що там за жарти будуть, чи збирається він робити політичні заяви… Так що Порошенко тримав руку на пульсі давно і знав, що це може мати для нього конкретні наслідки», ‒ розповів Сергій Лещенко.

Як писала «Фраза», Зеленський зайняв ефір Порошенка, щоб оголосити про висунення в президенти.

Раніше Володимир Зеленський відверто розповів про свої плани на президентські і парламентські вибори.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора