“Мені не соромно!!”, – Дмитро Гайдуцький про створення ГО Автомайдан Тернопіль

МЕНІ НЕ СОРОМНО!!
Саме 15 січня 2014 року було проголошено офіційно про заснування ГО АВТОМАЙДАН ТЕРНОПІЛЬ.
Тоді коли ми всі зрозуміли що дороги назад нема,вирішили обєднатися в громадську організацію,та продовжувати боротьбу!
І саме так….мені не соромно за прожитих 5 років!! Я пишаюся своїми побратимами та посестрами за їх позицію,за стійкість,за незламність духу!! Разом ми пройшли дуже багато доріг,та подолали безліч перешкод!!

Колись ми обєднались навколо однієї мети, і ця мета веде нас далі в перед!
Ми влаштовували автопробіги,виступали на майдані де закликали людей обєднуватись.Ми пікетували та охороняли будівлі, ми разом з вами оберігали наше Файне місто та організовували блокпости. Ми старались допомагати військовим котрі виходили з криму в 2014році, ми допомагали переселенцям. Потім прийшла війна і ми з вами кинули всі сили на допомогу нашим нескореним та сміливим героям котрі добровільно пішли боронити Україну!

Було здійснено бвльше 50-ти поїздок на війну. Знайдено,закуплено та передено безліч корисних речей. Ми передали більше 10-ти авто на потреби воїнів!!
МИ боронили зі зброєю в руках нашу неньку!! МИ хоронили побратимів з небесної сотні,та побратимів ВОЇНІВ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ!!

Зараз багато хто запитує де ми були коли був майдан? Відповідаю….там де і всі свідомі українці. Тай не час зараз мірятись чимось!! Боротьба не закінчилась!
Майдан закінчився, а ідея майдану продовжує жити!! Тому багато хто з нас переключились з майдану на війну!!

Дякую ВАМ люди з великої букви за те що були та є поруч!!
Слава Україні Героям Слава!!
З повагою, голова ГО Автомайдан Тернопіль Д. Гайдуцький

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора