Олександр Джум: “Відомий на Зх Україні танцівник проїхався містами Украіни”

Я приїхав у місто Івано-Франківськ на танцювальні збори до колективу “Jam”. Сюди я приїжджаю вже не перший раз, я б сказав, що це вже стало хорошою традицією. Адже це місто для мене є символічним, тут живе дуже багато хороших моїх друзів, які пов’язані з танцювальним світом, і яких я знаю з самого дитинства, можна сказати, що я з ними виріс, правда на змаганнях і тренувальних зборах.

Також мені дуже подобається саме місто, чисте, охайне, молодіжне, європейське, його ратуша, центральна ”сотка”.

Цього разу мене знову запросили в гості і на роботу керівник клубу спортивного танцю “Jam” Анастасія Ступацька. Ми з нею тісно співпрацюємо вже не перший рік. Її діти стали для мене вже рідними , так як ми розуміємо один одного з півслова. Це талановиті і працьовиті діти, які показують хороші успіхи на різноманітних всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю. За той невеликий проміжок моєї роботи з цим коллективом результати суттєво покращилися, що й мотивує нашу команду працювати ще злагодженіше.

Кожне заняття проходить максимально продуктивно. Діти дуже старанні і виконують всі мої задачі і установки. Кожен хоче бути кращим, щоб увага була прикута саме до нього. Займатися з ними це саме задоволення. Хотілося б виокремити дві улюблені мої пари в цьому колективі – Богдан та Адріана, Сергій і Софія. Ці дві пари давно є гордістю свого коллективу, вони неодноразово перемагали на змаганнях в Львові, Тернополі, Івано-Франківську та інших містах.

Що таке для мене спортивні бальні танці? Це, перш за все, спосіб самовираження, улюблена робота, відпочинок, те, що мене заряджає, що змушує рости і розвиватися, без чого я не представляю свого життя. Танці дають мені все, я дякую Богу, що він дав мені можливість танцювати.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора