Прентковичка використала дітей з інвалідністю, щоб прикрити свою аферу?

Тернопільські ЗМІ написали, що скандал із відомою тернопільською блогеркою завершився. Впевнено заявляю, що він тільки почався! Сьогодні спробуємо розібратись, як Танька вирішила використати дітей з проблемами здоров’я для власного піару.

З місяця грудня 2018 року я знаю, що є така блогерка Пренткович Танька. Дізнався після оприлюднення Олесею (сестра переможниці) інформації,про скандальний розіграш поїздки на Кіпр.
7 грудня помічники блогера Пренткович написали переможниці giveaway, щоб більше не чекалa на приз.
Фото написаного повідомлення від кооперації

Саме тоді усі дізнались, що блогерка не дуже чесно працює. Підписники задавали питання, а блогерка не відповідала. 23 грудня Танька пише пост, що ставить крапку в історії. Переможниці дає пораду самій розбиратись з організатором конкусу, бо вона «лише робила рекламу розіграшу». Пренткович розраховувала, що усі забудуть цю історію.

Олеся не здавалась, ми продовжували розказувати людям і про інші «дивні» розіграші від Таньки Пренткович. Підписники розуміли, що блогер брехливий, а тому масово повідписувались. Сторінка Таньки в день втрачала до 600 людей. Важко було втримати аудиторію, щоб продовжувати розкручувати рекламодавців на шалені кошти.

Танька придумала нову схему пропіаритись. В січні вона просить своїх підписників порадити, кому потрібна фінансова допомога, бо організатор розіграшу поїздки на Кіпр (той самий, котрий, зі слів Таньки, обманув її та дівчину-переможця) вирішив повернути компенсацію блогерці. О, а чому організатор компенсацію надіслав саме Таньці? Чому Танька, котра ще в грудні «поставила крапку» в історії, погодилась на свій рахунок отримувати компенсацію, а не сказала організатору на пряму звертатись до обманутої дівчини та з нею вирішувати? Чому вирішує влаштувати показове правосуддя над дівчиною-переможцем, котра вирішила відстояти справедливість? Не розуміють цього також підписники Таньки.

Потрібен був хайп і спроба відновити довіру в підписників, а тому Пренткович вирішила, що благодійність її врятує. Якщо кошти перевести на потреби дітей з обмеженими можливостями – то усі почнуть відгукуватись тільки схвально. Саме тому, невідомий організатор, саме в цей час знову переказує кошти в розмірі 5 тисяч гривень саме Пренткович.

23 грудня Танька писала про 400 євро (дивись фото 1), котрі організатор хотів компенсувати переможниці за те, що та не отримала приз. Чому тоді блогерка отримала лише 5 тисяч гривень? Чи, можливо, Танька отримала 400 євро, а діти отримають лише 5 тисяч? Ціна поїздки на двох в Кіпр коштує далеко не 5 тисяч гривень.

Насправді, в цій історії стільки брехні від блогерки, що де правда – дуже важко розібратись.
У декількох постах блогерка закликала підписників знайти тих, хто потребує допомоги, але 5 тисяч чомусь переказує своїй подружці , котра також є блогером.

Елена Метельська саме в цей час збирала кошти для покупки потрібних речей дітям з інвалідністю.
Я написав дівчині та запитав чи може вона підтвердити отримання коштів та те, як їх використано. Гроші справді отримала, в розмірі 5 тисяч грн і вже закупили потрібні речі. Звіт вона буде викладати в суботу по усій сумі. Окремо про 5 тисяч вона розповідати не буде. Дивно, оскільки ці 5 тисяч гривень зі скандалом забрали в однієї дівчини та передають іншим дітям.

Я б взагалі відмовився від подібних грошей, щоб своїми волонтерськими вчинками не покривати чужі афери, але люди працюють інакше.

Даю також для ознайомлення відповіді дівчини Елени. Далі – самі аналізуйте і робіть висновки.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора