«Водна арена Тернопіль»: «мокра» справа Барни та Кузяка

Управління капітального будівництва Тернопільської обласної державної адміністрації 28 вересня 2017 за результатами тендеру замовило ТОВ «Авакс Проф» реконструкцію гідротехнічних споруд веслувального каналу з добудовою центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль» за 62,27 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Компанія «Авакс Проф» фігурує в кримінальному провадженні за вересень 2018 року щодо зловживання службовим становищем. Згідно з ухвалою, правоохоронці виявили, що під час утримання доріг області державного значення фірма завищила ціну за збір зрізаних гілок дерев. Також слідчі встановили, що в документах щодо утримання доріг місцевого значення «Авакс Проф» безпідставно застосувала коефіцієнт 1,2 до нормативних витрат праці робітників та машин. Наразі, згідно з ухвалою, порушення фірми призвели до 24,7 тис. грн втрат з бюджету.

У серпні 2016 року «Авакс-Проф» виграв два тендери УКБ Тернопільської ОДА щодо капітального ремонту доріг по вул. Енергетична та вул. Лесі Українки в місті Шумськ. У січні 2017 року поліція розпочала кримінальне провадження щодо цих підрядів. Воно стосувалося привласнення бюджетних коштів шляхом складання фіктивних актів виконання робіт із завищеними обсягами та об’ємами, тоді як роботи не були виконані у повному обсязі. У вересні 2017 року суд надав поліції доступ до документів про рух коштів фірми у банку ПУМБ. Відтоді нових ухвал по справі у судовому реєстрі не було.

У зв’язку з таким не простими відносинами «Авакс-Проф» з державними структурами «Громадський спротив корупції» подає інформаційний запит вихідний номер 445/10 від 04.01.2019 на ім’я начальника управління капітального будівництва Тернопільської ОДА Кузяка В. С. з проханням надати нам можливість ознайомитись із проектною документацією з будівництва гідротехнічних споруд веслувального каналу центру веслування та водних видів спорту з інфраструктурою «Водна арена Тернопіль», а також з експертним звітом, щодо розгляду проектної документації.

Кузяк у своїй відповіді посилається на гриф «інформація з обмеженим доступом», а тому не буде нічого надавати для ознайомлення.

«У вашому листі не обґрунтована суспільна вагомість запитуваної вами інформації» – йдеться в відповіді УКБ.

Історія на 62,27 млн грн. з підрядником, котрого підозрюють вчиненні корупційних злочинах, за версією Кузяка, не варта уваги оприлюднення громадськості.

Відкрита та прозора робота чиновників малаб стати запорукою розвитку успішної європейської держави. Команда Барни не спішить жити в законному порядку, котрого кров’ю добивались українці на Майдані.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора