Молодіжна організація в Лондоні підтримала дівчину, котру обманула блогерка Пренткович

Один із засновників громадського обєднання «Свідома молодь» Юрій Шуль підтримав Ольгу, дівчину котру обманула блогер Пренткович Тетяна. Скандально відома блогерка щоб прикрити свої шахрайський вчинок вдалась до благодійності. Саме це обурили українську молодь в Європі. 

«Розпочинаючи нашу діяльність на початку 2017р. ми поставили за мету, створити нове поняття благодійності та показати молоді якою чистою вона може бути ( не люблю слово ” благодійність”). У наш час люди дуже зневірені через владу та недобросовісних “волонтерів” тому ми розпочали діяти.
100% прозорість, чіткість та дисципліна – стали нашими основними правилами. Місяць за місяцем ми “шліфували” весь процес – дійшли до того, що інші організації стали допомагати тим людям котрих ми знайшли та допомагаємо( ми шукаємо тих кому найбільше потрібна допомога і немає кому допомагати, самих-самих). Також до нас приєдналися учасники котрі вже стикались із аферистами, ми їм повернули надію, вони зараз з нами.

Весь час 2р. ми не лише старалися допомогти людям, а й відродити у них віру у чесність, людяність, справедливість та довіру у щирість.

Ми віримо що добрі справи повинні стати частинкою життя кожного, особливо нашої МОЛОДІ!
Мене як одного із учасників всеукраїнського руху “Свідома Молодь” та представника “Свідома Молодь” London, пригнітив вчинок блогерки Тетяни Пренткович. Я до кінця вірив, що вона вийде переможцем в ситуації із розіграшем та здобуде собі репутацію відповідальної людини. Мене пригнітило, що Тетяна поставила Благодійність у один рядок із Розіграшами , Аферами, Брехнями…. Вся ця історія мене шокувала !!! Ця зухвалість і зверхність просто НЕ припустимі у суспільстві котре буде будувати Європейську Україну !!!
Ми стараємося зроби Благодійність чистою, щоб нею почали займатися як найбільше людей, а Ви на Благодійності ставите “крапку” у своїй брудній історії! Замість того щоб вирішувати свої проблеми достойно, з гідністю, як це належить сильній людині – Ви прикрилися дітьми з обмеженими можливостями.
То який приклад Ви подаєте ??????

Ми з радістю постимо у соц. мережах всякі хороші історії, одна з яких мені дуже запамяталась: ” У США бездомний повернув дівчині загублену сумку, включаючи гроші та документи що були у ній. Дівчина не знала як віддячити і виклала всю історію у Facebook. Взнавши про вчинок безхатченка, люди із різних штатів почали скидати дівчині гроші для цього бездомного на їжу, та щоб зняти йому житло!
Я б хотів передати особисто від себе 1000 грн постраждалій у цій історії дівчині, вона так і не дочекалася свого призу. Постраждала бідолашна!!!
P.s. Ти молодець що не здалася і вивела на “чисту воду” шахрайку. Ти врятувала інших – А я хочу підтримати Тебе !!!
Бо ми всі це – Україна.!», – Юрій Шуль, “Свідома Молодь” London

Об’єднання “Свідома молодь. Лондон” лише за 2018 рік передали в Україну для допомоги людям більше  110 тисяч гривень. “Свідома молодь. Лондон” це частина всекраїнського об’єднання “Свідома молодь”. Дізнатись більше можете на сторінці в фейсбуці організації.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора