Дівчина з Тернопільщини своєю красою підкорила Ізраїль

Марія Лисак з Тернопільщини своєю наполегливість та красою підкорила ізраїльських поціновувачів дівочої краси. Дівчина, як багато молодих людей в Україні, вирішила пошукати щастя закордоном. В Ізраїлі Марія не зупинилась на пошуках роботи, а активно почала втілювати свої мрії. За короткий термін українка стала успішною та бажаною фотомоделлю, котру активно запрошують співпрацювати відомі ізраїльські бренди. Ми розпитали дівчину, як їй вдалось досягти успіху в чужій країні.

– Марія, скільки часу ти провела в Ізраїлі?

– Близько 2 років.

– Розкажи, будь ласка, чому саме обрала Ізраїль?

– Я з одного із сіл Тернопільщини, тривалий час пропрацювала в Тернополі. Ситуація в країні не найкраща, вона змусила мене шукати можливостей закордоном. Так склалось, що мені вдалось виїхати в Ізраїль та отримати там роботу. Ось так я опинилась далеко від дому.

– Важко було адаптуватись в чужій країні?

– Перші місяці було дуже важко. Ізраїль це навіть не Європа, зовсім інша культура, мова, поведінка людей та їх звичаї. Звикнути до цього, здавалось мені, не можливо. Щоб зрозуміти наскільки це складно, ви відкрийте будь-який текст на івриті та постарайтесь розібратись в ному. (посміхається дівчина-ред.) В побуті це дуже важко було, але я не готова була здаватись.

– Що тобі допомогло стати «своєю серед чужих»?

– Іншого виходу в мене не було. Можна було здатись і повернутись до дому, або вперто добиватись свого. Моя комунікабельність дозволила мені дуже швидко завести нові знайомства. Також мені дуже допоміг мій хлопець. Його підтримка додавала сили впоратись з фізичною і моральною втомою, за що йому дуже вдячна.

– Розкажи, як сільська дівчина з Тернопільщини стала такою популярною серед ізраїльських фотографів?

– Бажання реалізовуватись. Це єдине, напевне, що потрібне для того щоб зайнятись улюбленою справою. А дальше наполегливість, працьовитість та старання мають дати результат.

– Тебе одразу помітили?

– Я чомусь думаю, що так просто нічого не буває. Можливо моя європейська зовнішність справді мені допомогла конкурувати з ізраїльськими дівчатами. Я 15 років займаюсь спортом. Робота над собою також дала свої результати. А потім багато роботи та терпіння.

– Ти отримуєш задоволення від роботи моделлю?

-Так. Мені це дуже подобається. Насправді це дуже важка робота. В мене був досвід проведення фотосесії при температурі повітря -3 градуси на гірських висотах. Тоді ми робили фотографії для рекламної кампанії білизни відомого в Ізраїлі дизайнера. Красиві фотографії це вже результат тривалої і не завжди простої роботи. Саме цей результат заставляє знову і знову важко працювати. Фотографії для мене як наркотик.

– З якими фотографами ти працювала в Ізраїлі?

– Фотографів, насправді, було не так багато. Мені поталанило попрацювати з Edward Shtern, Эдуард Сулейманов, Dmitry Gren, Pasha Nudelman, Valentine Chelulnik, Dmitriy shapoval, Sali Perel, Den Telinski, Eva Rempel. Ти вже знаєш які задачі будуть в тебе у тій чи інші фотосесії. Також зручно, бо довіряєш людям підбирати компанії для співпраці.

– В тебе чимало фотосесій, де ти рекламуєш білизну. Як до цього відноситься твій хлопець?

– Я дуже вдячна своєму хлопцеві за розуміння. Насправді, це дуже важливо для роботи моделі, а також в сімейних стосунках. Ми давно разом. Його довіра та підтримка це моя опора.

– Маруся, сьогодні ти живеш в Україні. Є плани закріпити свій ізраїльський успіх на батьківщині?

– Так, я в Україні, але, на жаль, зараз маю сімейні клопоти. Моя мама зараз потребує моєї підтримки та допомоги. Я отримую пропозиції на різні цікаві проекти, але час знайти для цього не можу. На сьогодні я потрібна сім’ї.

– Поділись своїми планами на майбутнє.

-Як вже казала, усі мої плани тепер це моя сім’я. Також я планую подорожувати та шукати себе.

– На завершення яку можеш дати пораду дівчатам, котрі мріють спробувати себе в ролі моделі.

– Насправді, я не хочу давати поради. Чужі поради це не завжди добре. Кожний кому це подобається і хоче спробувати – має це зробити, а дальше по власних відчуттях діяти. Усім бажаю не боятись реалізовувати свої мрії.

Більше фотографій можна побачити на сторінці в Інстаграм Марії Лисак (@mashalysak). Там також можна поспілкуватися з дівчиною та, можливо, взяти щось корисне для себе з її досвіду.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора