Гроші не смердять: блогер Пренткович продала честь і совість москалям?

Cкандальна блогерка з Тернополя Таня Пренткович «вляпалась в історію» знову. Пренткович відома своїми скандальними розіграшами. Черговий розіграш вкотре показав, що руда блогерка за гроші продасть честь і совість.

Цього разу Таня не посоромилась взяти гроші рублями з країни агресора. Свою неповнолітню аудиторію блогерка, задля отримання виграшу, заохочує підписуватись на російських блогерів. Невже Пренткович не знає що відбувається в країні… Можливо Таня не знає, що Україна вже 5 рік мужньо захищається від агресора Росії. Ба більше, блогери Росії регулярно використовуються для «зомбування» населення. Чи це лише чергова спроба блогерки з Тернополя торгувати собою?

 

Після історії, в котрій Преткович свої шахрайські вчинки захотіла прикрити дітьми з інвалідністю, а в результаті і їх обманула на кругленьку суму, мало віриться в чесність і порядність цієї людини…

Блогер Пренткович регулярно проводить різного роду розіграші, оскільки це чи не єдиний спосіб зацікавити підписників до своєї сторінки в Інстаграм. Але, як вже описувалось раніше «Обережно, персональний бренд «Таня Пренткович»» усі спонсорські розіграші закінчувались за однією схемою, переможець нічого не отримував. Найгучнішим скандалом 2018 року став розіграш поїздки на Кіпр від блогерки. Обманута переможниця розказала усім, як Пренткович дурить свою аудиторію.

Таня не вперше розігрує чималу суму грошей. Вона розігрувала 100 тисяч гривень, але в черговий раз з переможцем заплутана історія.

Як доказ вручення коштів Таня публікувала уривок переписки з акантом під ніком @lera_karpchuk . Про те жодний спільних фото під час вручення коштів, чи фото банківських переводів не надавалось.

Пізніше зв’язались з @lera_karpchuk з пропозицією купти в неї рекламу. Дівчина охоче відгукнулась , розписала розцінки на рекламу в її профілі. Але після декількох статтей про шахрайство Пренткович, сторінка @lera_karpchuk змінила назву на @valerykarpchuk, профіль став приватним, а по рекламі більше не захотіла працювати. Хто ж так старанно ховає переможців конкурсів Тані Пренткович, бо це не перша сторінка-переможець, що зникає невдовзі після оголошення переможчем.

Усі шахрайські дії, як фінансова піраміда будуються на довірливій молоді. А тому Пренткович байдуже в якій валюті і від кого брати кошти.

В той час коли ви це читаєте і картаєте себе «як так можна», Преткович разом з сім’єю сина народного депутата Романа Заставного гріється під сонечком красивого острова Балі.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора