“З Росії “з любов’ю””: у тернопільській аптеці виявили неякісні російські товари

Попри те, що більшість супермаркетів та крамниць Тернопільщини відмовляються торгувати російськими товарами, є все ж такі, що реалізовують їх та ще й рекомендують покупцям.

Йдеться про одну з аптек Тернополя. Там чоловікові порадили придбати пластир, котрий виявився не лише неякісним, а ще й привезений з країни-агресора.

“Сьогодні в аптеці купив бактерицидний пластир. Здивувався, що коштував він дорожче звичних – 2,50 грн/шт (зазвичай український якісний вартує 1 грн). Але пані в аптеці, що на вул. Бандери, наголосила, що це ж фірмовий, імпортний, тому й дорожче! Не сперечався, взяв два і одразу в аптеці перед дзеркалом спробував накласти один на подряпину на лиці, яка виникла під час тренувань. Свідками були самі фармацевти, пластир одразу відліпився і не тримався на лиці”, – повідомив Ігор Сцібайло.

Неякісний пластир чоловік викинув у смітник просто в аптеці, а вже вдома дослідив його походження, оскільки ще один залишився.

“Уже вдома моєму здивуванню не було меж, коли спробував розібратись із другим пластиром, що ж це за імпортний дорогий і не якісний товар? Компанія Veropharm є російським виробником, має мережу заводів у Росії, пластир виготовляється безпосередньо у Воронежі. Весь світ застосовує санкції до країни-агресора, а ми купуємо у них хімічну фармацевтичну продукцію”, – обурюється автор у пості та додає посилання на фірму-виробника.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора