«Батьківщина» може не пройти у нову Верховну Раду

Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» може не бути у новому складі українського парламенту. Такий висновок можна зробити, якщо проаналізувати дані соціального опитування та реальні результати на виборах .

Так, напередодні першого туру виборів Президента України, за даними соцопитування групи «Рейтинг», лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко набирала 17% голосів і мала однакові шанси із Петром Порошенко потрапили у другий тур виборів. Проте реальні результати виявилися на 25% меншими: Леді Ю підтримали всього 13% виборців.

А днями ця ж соціологічна група оприлюднила прогноз на дочасні вибори Верховної Ради, які пройдуть 21 липня. У свіжому рейтингу «Батьківщина» набирає 7, 3%. Але, зважаючи на те, що соцгрупа завжди завищує рівень підтримки Тимошенко, то реальний рейтинг «Батьківщини» знаходиться в межах 5%. А це означає, що насправді партії Юлії Володимирівни не так впевнено, як кажуть, соціологи проходить у парламент, а взагалі знаходиться на межі прохідного 5%-бар’єру.

Щодо того, які ж партії можуть опинитися у новій Верховній Раді, то, найімовірніше, це будуть, три партії: «Слуга народу», «Блок Петра Порошенка – Солідарність» та «Опозиційний блок».

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора