Юрик найбільше піаряться на Тернопільщині за рахунок субвенцій з державного бюджету

Народні депутати зберегли мажоритарну систему для виборів невипадково. Протягом останніх років на потрібні округи надходили мільйонні субвенції, на яких піарилися політики.

2018 року Тернопільська область отримала близько 77 млн грн субвенцій, посівши передостаннє місце з-поміж усіх областей України за обсягом коштів, одержаних на соціально-економічний розвиток. Їх розподілили між п’ятьма нардепами. Найбільше дісталося Тарасові Юрику з “Блоку Петра Порошенка”.

На субвенціях піаряться народні депутати від “Солідарності” Тарас Юрик, Микола Люшняк та Олег Барна. На окрузі “свободівця” Михайла Головка активно рекламується “радикал” Богдан Яциковський, а на окрузі нардепа від “Самопомочі” Тараса Пастуха опонентів наразі не видно.

Виділення субвенцій на округ мають змогу ініціювати як самі народні депутати, так й інші суб’єкти.
Найбільші суми субвенцій 2018 року надійшли на округи Тараса Юрика та Миколи Люшняка.

На окрузі Юрика цими грошима профінансували 76 об’єктів на 22,3 млн грн. Народний депутат очолює Федерацію футболу Тернопільської області й на своїй сторінці у Facebook часто звітує про облаштування спортмайданчиків у населених пунктах у межах округу за кошти субвенцій. Також за ці кошти на його окрузі ремонтували школи та будинки культури.

Тарас Юрик активно піариться на субвенціях. Наприклад, на сайті Тернопільської ОДА пишуть про те, що за його сприяння реконструюють будинки культури та дитячі садки. Ці об’єкти є в переліку тих, на які виділили субвенції.

У коментарі Руху ЧЕСНО Тарас Юрик розповів, що найбільшу суму субвенцій отримав не тому, що голосував за бюджет, а тому, що багато працював.

“Я думаю, що виділення субвенцій не пов’язане насправді з тим, чи голосує депутат за бюджет. Коли я працюю на окрузі, то бачу певні потреби для того, щоб інфраструктуру можна було покращити. Отже, я звертаю увагу на значно більшу кількість пропозицій, але, на жаль, не все враховує Кабмін. У нас дуже різні проекти: ремонт шкіл, садочків, амбулаторій, будівництво спортмайданчиків”, – каже Юрик.

Сайт “Громадське слово” уже писало, як освоюються кошти на окрузі Тараса Юрика.

https://www.slovo.org.ua/2018/11/11/783/

Позначки:, ,
Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора