Чайківський використовує брудні політичні технології?

Політичні перегони на Тернопільщині починаються з брудних технологій. Вихідними усі новинні сайти Тернопільщини заполонила стаття одного змісту під назвою «На старті виборів вже визначився лідер по одному з округів».

Мова йде про 165 виборчий округ (Тернопільський, Козівський, Зборівський, Бережанський та Підгаєцький райони), на котрому виборчі перегони вже розпочалась. Задача згаданої публікації переконати читачів в тому, що беззаперечним лідером на виборчому окрузі являється аграрій Іван Чайківський. Автор посилається на соціологічне опитування жителів даного виборчого округу, про те жодної інформації про саме опитування нема. В статті не оприлюднюють результатів опитувань, хто їх робив та на чиє замовлення.

Подібні публікації мав би засудити в першу чергу сам Іван Чайківський, оскільки на сьогодні не відомо весь склад кандидатів на 165 виборчому окрузі, а від так подібні статті це маніпуляції свідомістю виборців.

Жодна стаття не підписана автором, та не містить позначок, що це політична реклама, а тому важко розпізнати хто є замовником даних публікацій.

Сам Іван Чайківський та політична партія «Аграрна партія» Тернопільщини не спростували своє відношення до цих матеріалів, тоді можна зробити припущення, що на старті виборчої кампанії вже застосовуються брудні політичні технології.

Аграрний олігарх з Настасова, генеральний директор корпорації “Агропродсервіс” Іван Чайківський покинув фракцію Партії регіонів у Тернопільській районній раді у 2012, яку він і очолював.
У 2018 році Іван Чайківський відкрито виступив про висловлення недовіри голові «Аграрної партії» партії Віталію Скоцику. Відповідне рішення було прийнято на «ручному» виконкомі Тернопільської обласної партійної організації Аграрної партії, який відбувся в Тернополі 31 серпня, а публічно його оприлюднив Чайківський лише 7 вересня.

Нагадаємо, Іван Чайківський вже свого часу робив спроби стати народним депутатом від Партії Регіонів по одному з мажоритарних округів Тернопільщини.

У 2012 Янукович нагородив гендиректора ПАП “Агропродсервіс” Івана Чайківського орденом “За заслуги 3 ступеня”.

Цей штрих у своїй біографії він намагається не згадувати, однак він за ним тягнутиметься постійно і бонусів у політичній кар’єрі однозначно не додаватиме.

Автор матеріалу:
Всі 315 матеріалів автора