Підтримка громади дозволяє Василю Мартюку лідирувати у виборчих перегонах

Передвиборчі перегони кандидатів в депутати до Верховної ради України вже мають своїх лідерів. Сьогодні є великий запит на нових політиків, котрі не причетні до малоефективних політичних процесів України.

Саме тому, в опитуваннях виборці активно підтримують кандидатуру Василя Мартюка.
Автобіографія Василя доказують, що він політик, котрого хочуть сьогодні бачити у владі.

Вже у 23 роки Василя Мартюка жителі міста Зборів обирають головою міської ради. Відпрацювавши свій термін на посаді мера, Василь не став будь якими силами залишитись працювати на «владних кріслах», а пішов працювати в приватні структури найнятим працівником.

Наполегливість та відповідальність до роботи, котра свого часу зробила Василя наймолодшим мером України, за декілька років допомогли знову побудувати успішну кар’єру. Мартюк на сьогодні директор благодійного фонду, засновник та голова Фермерського господарства «Фама».

Василь Мартюк з 2015 року активно займається найбільшою проблемою Тернопільщини. Відтік активного та молодого населення закордон знищує цілі села по районах Тернопільщини. Саме тому, Василь Мартюк став ініціатором створення більше 30 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які об’єднують жителів сільської місцевості з вирощування ягід, овочів, заготівлі молока та бджолопродукції.

В рамках цього проекту, Василь відвідав майже усі райони Тернопільщини, це дозволило йому познайомитись з проблемами жителів Зборівського, Козівського, Підгаєцького, Бережанського районів.

Розв’язання проблем в окрузі потрібно на законодавчому рівні, що заставило Мартюка просити підтримки жителів отримати мандат нардепа, та продовжити розпочаті програми економічного розвитку громад.

На початку військової агресії зі сторони Росії проти України Василь Мартюк пішов на війну.

Безпартійність, участь у війні, робота з проблемами регіону, європейська освіта – все це дозволяє сьогодні Василю Мартюку бути серед лідерів виборчих перегонів до Верховної ради України по 165 виборчому округу (Зборівський р-н, Тернопільський р-н, Козівський р-н, Бережанський р-н, Підгаєцький р-н).

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора