Тернопільські ЗМІ: дружина Олега Різника збила дівчину на переході

Як повідомив сайт “Тернополяни”, дружина тернопільського політика Олега Різника вчинила жахливе ДТП в Тернополі.
На вулиці Мазепи автомобіль збив дівчину, завдавши їй важких травм. Проте досі немає жодної інформації, чи були вжиті бодай хоча б якісь дії щодо водія автомобіля, котрий скоїв ДТП і завдав важких каліцтв людині.

За твердженнями свідків, які були на місці пригоди, в автомобілі перебувала дружина голови тернопільської міської організації “Сили людей” Олега Різника. У фейсбук на сторінці “Сила людей Тернопіль” підтвердили, що автомобіль може “належати Олегу”, який допомагав у рейдерському захопленні тернопільської організації “Сила людей” рік тому. Очевидно, йдеться про Олега Різника, котрий з колишніми депутатами ТМР Іваном Сорокалітом та Ігорем Турським всупереч волі рядових членів з порушенням регламенту, допоміг юридично “віджати організацію”.

Ймовірно саме “політичне прикриття” дозволяє не лише гальмувати справу у правоохоронних органах, але й ретельно чистили коментарі під новиною про ДТП. У соціальних мережах пишуть, що за кермом міг бути сам Олег Різник. Проте досі немає інформації про наслідки для порушників. Складається враження, що справу намагаються “зам’яти”.

Між тим факт грубого порушення правил дорожнього руху було встановлено. Дівчину збили на пішохідному переході. Тиждень тому правоохоронці та очевидці стверджували, що автівка значно перевищила швидкість дозволену в місті.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора