21 тисячу несплати за комуналку: прем’єр Гончарук – боржник?

21 тисячу несплати за комуналку: новий прем’єр-міністр Олексій Гончарук та його родичі є боржниками. Стягнути необхідні кошти намагалися через суд.

Про це пише Українська правда з посиланням на “Слідство.Інфо“, яке отримало судові накази Деснянського райсуду Чернігова.

За їх інформацією, комунальні підприємства Чернігова кілька разів подавали до суду на чинного прем’єр-міністра Олексія Гончарука та його рідних через борги за гарячу воду, газ та інші компослуги.

Відповідно до документів, найбільше Олексій Гончарук, його брат Олег та ще одна родичка заборгувала за гарячу воду. У 2012 та 2014 роках суд зобов’язував їх виплатити 8,4 та 7,8  тисяч гривень комунальному підприємству “Облтеплокомуненерго”. Окрім цього, 4 тисячі гривень боргу суд змушував заплатити за послуги ЖЕКу – в 2011 та 2015 роках. Також понад 1 тисячу гривень суд змусив заплатити Олексія Гончарука та його рідних у 2011 та 2014 році “Чернігівгазу”.

Загальна сума боргу сім’ї теперішнього прем’єра за комунальні послуги складала понад 21 тисячу гривень. Чи сплатив Олексій Гончарук та його рідні ці борги, наразі невідомо.

Сам прем’єр пояснив “Слідство.Інфо”, що вже 19 років не живе у Чернігові, та пообіцяв зв’язатися з братом для прояснення ситуації з комунальною заборгованістю. Після цього прем’єр-міністр перестав відповідати журналістам.

Від УП: Згідно з декларацією Олексія Гончарука за 2018 рік, він зареєстрований  у чернігівській квартирі площею 71 кв м, але орендує в Києві квартиру площею 78 кв м.

Автор матеріалу:
Всі 313 матеріалів автора