Порошенко знову не прийшов на допит у ДБР

Експрезидент Петро Порошенко вкотре не прийшов на допит у Державне бюро розслідувань.

Сьогодні, 18 вересня, у Петра Порошенка повинен був відбутися допит у ДБР, однак його знову не дочекались. Про це пише Depo.ua.

За слова адвоката Ігоря Голованя, усі необхідні документи було подано до канцелярії, однак причину неявки на допит Порошенка він не пояснив.
Допит п’ятого президента України Петра Порошенка пов’язаний із двома провадженнями, але не стосується “справи моряків”, повідомила речниця Державного бюро розслідувань Анжеліка Іванова.

Нагадуємо, колишній заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Портнов повідомив, що подав у ДБР заяву про злочин, згідно з яким Порошенко причетний до державної зради, спроби захоплення державної влади і перевищення влади та службових повноважень. Також Портнов подав у ДБР заяву “про відмивання Порошенком украдених у армії коштів через офшорні угоди”. Ще дві заяви стосуються заволодіння телеканалом “Прямий” і спроби узурпації судової влади.

За словами директора ДБР Романа Труби, Порошенко фігурує у 12 кримінальних провадженнях.

П’ятий президент приходив у Державне бюро розслідувань 24 липня. Його викликали як свідка у справі про можливе ухиляння від сплати податків під час продажу заводу “Кузня на Рибальському”. 12 серпня Порошенко також прийшов на допит як свідок у справі про можливе ухиляння від сплати податків під час купівлі-продажу “Прямого”.

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора