Політичний проект Садового «Українська галицька партія» провалюється в Тернополі

Однією з темних конячок українського політикуму є «Українська Галицька Партія». Попри активну діяльність, інформації про партію небагато.

Партія регулярно випускає свою газету, напередодні виборів розміщає численні біг-борди по місту. Судячи з цього, партія має непогане фінансування.
Головним спонсором проекту називають львівського бізнесмена Володимира Матковського, якого також називають одним з соратників Садового. Матковський також відомий як власник Радехівського цукрового заводу. Матковський є головним спонсором “Збруча”, головредом якого є політолог Орест Друль, екс-редатор газети “Поступ” і також член УГП.

У Тернополі один із проектів Садового вже закрився, мова йде про політичний проект «Самопоміч». «Політичні тушки» Андрія Івановича активно перебігають з одного політичного проекту в інший. Окремі прихильники «Самопомочі» у Тернополі перебігли в новий для себе політичний проект УГП.

Можливо, поступила команда зверху розвивати нове політичне прикриття для бізнесмена з Львівської мерії.

При шалених фінансових вливаннях у розвиток політичного проекту, тернополяни досі не знаю хто вони. Опитування показують, що голосувати за новий політичний проект Садового тернополяни не спішать!

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора