Обпечений у клубі на Тернопільщині Сергійко опритомнів і розповів про свого героя-рятівника

Він горів сам, але зміг витягти з вогню товариша. Журналісти дізналися ексклюзивні подробиці геройського вчинку після вибуху газу у сільському клубі Угринова.

Два тижні тому там тяжких опіків зазнали восьмеро дітей. Один з хлопчиків, опритомнівши, розказав, як, ризикуючи життям його врятував товариш. Сам рятівник про це мовчав.

Це історія двох Сергіїв, які дружать змалечку. Тепер лежать перебинтовані у сусідніх палатах. Одного з хлопчиків останнім перевели з реанімації у хірургію — він був одним з найтяжчих. Перше, що попросив, коли опритомнів, покликати маму свого товариша-рятівника.

«Просив, щоби подякувала йому, що вона виховала сина, що надавав допомогу дітям», – розповідає мама врятованого.

Рятівнику Сергій – п’ятнадцять, він витягнув з палаючого клубу Сергія тринадцятирічного. Того кинуло вибухом під сцену. Хлопцеві непросто згадувати той вечір — усі вибігали з клубу наче живі смолоскипи. Він першим зумів вискочити з приміщення, але згадав, що хтось лежав під сценою.

«Повернувся до клубу, мене ніби не хотіли потім пускати, я цього відштовхнув», – пригадує юнак.

Клуб усередині горів, Сергій сам горів, але таки знайшов під сценою лежачого товариша. Хапнув його за капюшон куртки і потягнув до виходу. Про свій вчинок нікому не розповідав.

«Це вже розповіла мама того хлопця, ми не знали, він значить пам’ятав, бо він зразу покликав мене в реанімацію, хотів подякувати. Щоб передати Сергійові, бо каже, якщо би не він, моживо і помер», – розповідає мама рятівника.

Детальніше дивіться у відео ТСН.

Автор матеріалу:
Всі 233 матеріалів автора