Новий політичний шлюб: Тимошенко та Медведчук об’єднуються для усунення Зеленського

В інтернеті ви не знайдете знімків, на яких Юлія Тимошенко поруч з Віктором Медведчуком. Є тільки одне фото, яке було зроблено багато-багато років тому в студії “Радіо свобода”.

Це 2002 рік. Я тоді був журналістом і бачив ситуацію своїми очима. Тоді Тимошенко була полум’яним лідером опозиції, а Медведчук втілював режим Кучми. Ці дебати була єдина їхня спільна поява на людях.

І хоча під час ефіру Тимошенко з Медведчуком трохи поцапалися, але це був, напевно, останній раз, коли вони дозволяли собі говорити неприємні речі один про одного. З того часу багато води утекло – 19 років – але не змінилося одне правило – Тимошенко ніколи не критикує Медведчука. І зараз це особливо помітно.

Тож є всі підстави говорити про новий-старий альянс в українській політиці – це змова Тимошенко і Медведчука з метою зміни влади в Україні.

Тимошенко на каналах Медведчука
Проаналізуймо ефіри каналів Медведчука за останні дні: Тимошенко з’являється мінімум тричі на тиждень на майданчиках кума Путіна. В один день – в ефірі “112”, в інший день – на NewsOne, в третій день – на каналі ZIK.

При чому для Тимошенко створюють максимально тепличні умови – вона розповідає усе, що заманеться, без будь-яких опонентів в студії, говорить тільки з ведучими, які ставлять їй максимально лояльні запитання. На “112” – це був Павло Кужеєв, на NewsOne – В’ячеслав Піховшек, на ZIK вийшло найсмішніше – інтерв’ю у неї брала Юлія Литвиненко, яка ще рік тому працювала на каналі Порошенка “Прямий”.

І, якщо пам’ятаєте, колишній президент висунув Литвиненко на вибори-2019 як технічного кандидата саме з метою мочити Тимошенко в форматі “Юля проти Юлі”.

Ще смішно те, як Піховшек представив Тимошенко в студії. Описуючи 1990-ті роки, Піховшек назвав Тимошенко “керівником приватних енергетичних компаній”, ні словом не згадавши, що мова йде про корпорацію ЄЕСУ, яка в обмін на привілеї від тогочасного прем’єр-міністра Лазаренка виплатила йому мінімум 100 мільйонів доларів відкатів, що встановило американське ФБР.

Співпраця з Медведчуком
Це було у 2009 році, а кількома роками раніше, за часів Ющенка-президента, Тимошенко активно лобіювала призначення Медведчука на одну з високих посад – чи то секретаря РНБО, чи то віцепрем’єра, чи то посла до Росії.

Як розповідав мені тогочасний глава секретаріату президента Віктор Балога, Тимошенко навіть мала на руках серію фотографій з хрестин Путіним доньки Медведчука. Цей агітаційний матеріал вона мала використати, щоб переконати Ющенка взяти такого цінного кадра до влади. Не спрацювало.

І найцинічніше, коли Тимошенко була віцепрем’єром, то в її уряді заступником голови Державної митної служби був права рука Медведчука, його бізнес-партнер на енергоринку та в проєктах у Росії, депутат від того самого “Опозиційна платформа – За життя” Тарас Козак.

Тому в нинішньому альянсі немає нічого дивного. Питання лише, в інтересах якої держави працюватиме цей союз – України чи тієї, де президентом працює кум Медведчука.

Автор: Сергій Лещенко
https://24tv.ua/noviy_politichniy_shlyub_timoshenko_ta_medvedchuk_obyednuyutsya_dlya_usunennya_zelenskogo_n1269679

Автор матеріалу:
Всі 317 матеріалів автора